Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Runner lezajevi  (Posjeta: 570 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline runnerbihac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Gilera Runner lezajevi
« : 29 Kolovoz, 2013, 19:28:47 »
Pozdrav raja ,evo ovako.

Imam skuter Gileru Runner nabrijavanu ,evo prije nekoliko dana u voznji mi se zaculo neko lupanje ,otisao sam kod majstora kaze lezajevi radilice,ali cijena svega toga da napravi je 400KM ,oko 1600kn. Sad me zanima dali smijem vozati ovako ,ono se cuje smao u startu malo kako bruji ,naravno ne bih vozio nista preko 40km/h jer sam u centru ,samo malo kroz grad dok je ovog lijepog vremena ,pa kad dodje jesen da se bacimo na posao i sredim ga za iducu sezonu.

Eto ,samo me interesuje da li bi smio ovako voziti  ?

Hvala unaprijed

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Gilera Runner lezajevi
« Odgovori #1 : 29 Kolovoz, 2013, 19:34:40 »
nebi smjeo, ja sam se tako voziko jedno ljeto jos sam imao auspuh stage6 pro replica, i sta se dogodi.. raspadne se kavez sto drzi kuglice u lezaju i uleti kroz usisni kanal u ciindar, i unisti cilindar.

a to ti je dodatna seta od cca 1000kn.

a 1600kn je puno previse za mjenjat lezajeve radilice, svak uzima drugacije ali to je previse. skini sam masinu, kupi lezajeve i semering i odnesi nekom postenom mehanicaru, po mogucnosti nekom skuter servisu koji ce imat radapciger za magnet, a ne kao ja, odnjeo nekom idiotu kod kojeg je dva dana stajala masina jer nije imao kako skinut magnet. i onda mi promjeni samo jedan lezaj jer kao drugi je bio ispravan. :angry7:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Gilera Runner lezajevi
« Odgovori #2 : 29 Kolovoz, 2013, 19:38:18 »
i onda mi promjeni samo jedan lezaj jer kao drugi je bio ispravan. :angry7:
:omfg:
Fušeraj teški

Ova cijena od 1600kn je "normalna" ak je u ovlaštenom servisu,i to samo za ruke,ja sam jedan put pital tek toliko da pitam i lik mi izvali tu cifru bokte

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Gilera Runner lezajevi
« Odgovori #3 : 29 Kolovoz, 2013, 19:53:06 »
ma da? a ja se bunio kad mi je uzeo 600kn za samo rastavit blokove i sastavit a lezajeve sam ja kupio.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline runnerbihac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: Gilera Runner lezajevi
« Odgovori #4 : 30 Kolovoz, 2013, 00:22:11 »
znaci nista od vozanja ,hvala Vam ipak :)

Offline sonex

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 192
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gillera Runner 50
  • MojSetup: TopPerformance 70
  • MojSpuh: Arrow
Odg: Gilera Runner lezajevi
« Odgovori #5 : 30 Kolovoz, 2013, 02:11:36 »
Meni uzeo 1500 kuna, nije ovlasteni al i lezajevi i vodena pumpa isto runner. Da ti iskreno kazen, ima tolko tutoriala, tolko videa po YouTubeu, ma i da sjebes stvar prvi put bar ces naucit, eto ja sam minja ima 3tkm, cak rastavlja blokove ima mozda 500km sve na svon mistu ko bomba a potrosio ako i 300 kuna sa vodenom. A taj djava za vadit magnet nasa u bauhausu, jebes me ako je bija i 150 kuna onaj sa 3 kraka, malo volje, prati kako se radi i sastavit ces bolje nego neki fus majstor koji to samo sklopi eto da sklopi.