Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Mala pomoc...  (Posjeta: 861 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vojopd

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 107
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Prijedor
  • Moj Skuter: Aprilia Area 51 racing
  • MojSetup: -.-
  • MojSpuh: leo vince TT
Mala pomoc...
« : 29 Srpanj, 2013, 00:33:25 »
Zamijenih kvacilo na Arei(jer je staro bilo poderano skroz,pa je proklizivalo u startu,uz brdo nije mogao ici,kad se zagrije,sporo krece,itd).Skuter je dobio bolje medjuubrzanje,nakon 20,odziv na gas extra,sa dvojicom isto ok.Medjutim,start je katastrofalan,drzim gas do kraja,skuter brzinom puza ide sve do 20 i onda normalno ubrzava.Nisam uzimao novo kvacilo,vec sam nasao polovno jako dobro ocuvano,od peugeota,majstor mi rece da odgovara i na moju Apriliu.Imao sam nov top performance variomat,kojeg sam davno uzeo,ali ga nikad nisam stavio,i to sam zamijenio.Centralni je serijski,rolnice 3.7 grama,federi zuti malossi.(probao sam i sa crvenim,samo ne znam koja marka,isto bezuspjesno).Takodje sam primijetio da se krajnja malo smanjila,prije je lako postizao 88-90 km/h po digitalnom satu,a sada dodje do nekih 79 i onda sporije navlaci do 90...Mucim se sa skuterom vec par godina,nakon sto sam stavio TT i vratio serijalu,nista nije isto...I to me strasno nervira...Ne znam odakle da krenem.
« Zadnja izmjena: 29 Srpanj, 2013, 00:35:24 vojopd »

Offline CekuL

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 224
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moja Kaciga: Airoh
Odg: Mala pomoc...
« Odgovori #1 : 01 Kolovoz, 2013, 20:52:44 »
Probaj sa sajbicama da stavis neku sajbicu kod bolcne variomata i ovo su te prelagane rolice za serijski centralni,probaj stavit crveni centralni sajbicu kod variomata 0,5 +/- i teze rolice