Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: MOLIM VAS POMOZITE; OČAJAN SAM  (Posjeta: 2810 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fare

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nasice
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • MojSetup: Seriala
Odg: Problem sporosti i velike potrošnje
« Odgovori #20 : 30 Srpanj, 2008, 00:17:16 »
Ove rolice sto su na slici su u banani i nemoj ih stavljati. Pogledajte na slici krajnje desnu s gornje strane pa cete vidjeti zasto sam to rekao. Sto se tice svjecice nisi pogrijesio jer ona sto je bila gore nije za njega. Prema boji svjecice frga nije dobro postelana, ali za svaki slucaj poslikaj ovu novu da vidimo kakve ce ona boje biti, ali po svemu sudeci tebi je frga rastelana i to sam 95% siguran. Ako se ti ne kuzis u to ima tu na forumu super kolega koji bi ti sigurno rado pomogli, a u blizini su ti samo ih trebas pitati za pomoc.

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sporosti i velike potrošnje
« Odgovori #21 : 31 Srpanj, 2008, 15:12:02 »
A ko bi mi htio/mogao pomoći? Pitao sam alfu al on nema vremena  :'(
Kaj mislite, jel bi možda nove karike pomogle? ipak je to prošlo 8+Kkm
Nove karike (gdje kupiti), rolice ( koje i gdje) i možda gljiva neka (koja i gdje)
Još ako uspijem užicat nekog da mi poštela fergazer, ajmo javite se ko ima volje,

Ovako izgleda ova nova svječica
« Zadnja izmjena: 31 Srpanj, 2008, 15:22:11 vktr »

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Problem sporosti i velike potrošnje
« Odgovori #22 : 31 Srpanj, 2008, 15:29:54 »
Nema potrebe za mjenjanjem karika na toj kilometrazi ako je sve u redu sa termo grupom.

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sporosti i velike potrošnje
« Odgovori #23 : 31 Srpanj, 2008, 16:13:58 »
A koje bi rolice preporučio?
I jel nekako teoretski moguće da cajger krivo pokazuje, jer upravo sam se vratio sa vožnje, usput sam natankirao da mogu izračunat kolko troši, i bio sam na nekoj ravnici dugačkoj i onda je nizbrdica i to jako, valjda 20-25° i ja onak pod ful gasom i cjelo vrijeme treperi na 95 a ja osjećam kak sve više i jače puše vjetar i zbilja imam osjećaj ko da ubrzavam, ali cajger treperi na 95 iako je igla na više od 140, kolike su šanse da iz nekog nadnaravngo razloga krivo pokazuje?? Kad budem imao šansu izmjerit ću s nekim ko sigurno ima valjani cajger.

Evo da si tu zapišem bio sam na 5125KM sad sam na 5145KM, i nakon 20KM nije palo ni za jednu crticu :toothy9:
iako mi se zna dogodit da prek noći kad stoji ujutro padne cajger za gorivo

Ajde Slow, bruno kaže da znaš ti puno o tome, pa aj nabaci neku toeriju u čem bi mogao biti problem, i koje rolice da stavim ako oću ubrzanje bolje al da ne izgubm na max brzini puno

I kako da rješim to kaj mi se neće upalit ako stoji neko vrijeme, nego moram špricnut benzina direkt u cilindar
« Zadnja izmjena: 31 Srpanj, 2008, 16:31:13 vktr »

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sporosti i velike potrošnje
« Odgovori #24 : 31 Srpanj, 2008, 23:54:58 »
Zašto mi nitko ne želi pomoći :'( :'(

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Problem sporosti i velike potrošnje
« Odgovori #25 : 01 Kolovoz, 2008, 00:27:47 »
A koje bi rolice preporučio?
I jel nekako teoretski moguće da cajger krivo pokazuje, jer upravo sam se vratio sa vožnje, usput sam natankirao da mogu izračunat kolko troši, i bio sam na nekoj ravnici dugačkoj i onda je nizbrdica i to jako, valjda 20-25° i ja onak pod ful gasom i cjelo vrijeme treperi na 95 a ja osjećam kak sve više i jače puše vjetar i zbilja imam osjećaj ko da ubrzavam, ali cajger treperi na 95 iako je igla na više od 140, kolike su šanse da iz nekog nadnaravngo razloga krivo pokazuje?? Kad budem imao šansu izmjerit ću s nekim ko sigurno ima valjani cajger.

Evo da si tu zapišem bio sam na 5125KM sad sam na 5145KM, i nakon 20KM nije palo ni za jednu crticu :toothy9:
iako mi se zna dogodit da prek noći kad stoji ujutro padne cajger za gorivo

Ajde Slow, bruno kaže da znaš ti puno o tome, pa aj nabaci neku toeriju u čem bi mogao biti problem, i koje rolice da stavim ako oću ubrzanje bolje al da ne izgubm na max brzini puno

I kako da rješim to kaj mi se neće upalit ako stoji neko vrijeme, nego moram špricnut benzina direkt u cilindar
..ha..pa je sigurno zna vise nego ja..  :icon_thumright: prvo rijesti to sto ti je s motorm..koji mu je kvar pa onda o rolicama i tako :icon_thumright:
Frajer pere zube petardama ...