Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sf2 info oko karba  (Posjeta: 300 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dino-X race

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 571
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: Gekko
sf2 info oko karba
« : 23 Srpanj, 2013, 22:31:31 »
pozz, jel normalno da na karbu ona cjevčica sa zadnje strane za odušak bude vlažna od goriva? kad ju stisnem sa prstima ostanu mi malo vlažni, ne kapa niš. smjesa mi je ok iako je malo više šaraf odvrnut od predviđenog, oko 2-2.5 kruga. al to je jer je karb malo raštelan od prijašnjeg vlasnika...pa je malo teže dobit ga idealno.

i drugo, poslje vožnje kad stoji skut ugašen 20-30 min...sat nebitno. kad upalim ne radi mi odma ljepo na leru nego se guši moram ga malo par sec gasom turirat i onda počne normalno...kao da tad normalno gorivo procirkulira? kao da se nekud vrati pa ga fali? ovo se događa bez obzira na bilo koji položaj sa smjesu.
u vožnji sve normalno. dali zna tko zašto to tako radi??
WRC!

Offline Makaveli1902

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 392
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi rolnice 6,7 gr, bijele opruge kvacila,fabrick centra
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: sf2 info oko karba
« Odgovori #1 : 23 Srpanj, 2013, 23:02:49 »
pozz, jel normalno da na karbu ona cjevčica sa zadnje strane za odušak bude vlažna od goriva? kad ju stisnem sa prstima ostanu mi malo vlažni, ne kapa niš. smjesa mi je ok iako je malo više šaraf odvrnut od predviđenog, oko 2-2.5 kruga. al to je jer je karb malo raštelan od prijašnjeg vlasnika...pa je malo teže dobit ga idealno.

i drugo, poslje vožnje kad stoji skut ugašen 20-30 min...sat nebitno. kad upalim ne radi mi odma ljepo na leru nego se guši moram ga malo par sec gasom turirat i onda počne normalno...kao da tad normalno gorivo procirkulira? kao da se nekud vrati pa ga fali? ovo se događa bez obzira na bilo koji položaj sa smjesu.
u vožnji sve normalno. dali zna tko zašto to tako radi??
To je normalno da ti ostane vlazna ruka od benzina kad zakurblas... A za to drugo ne znam, jel ti ispravan el.cok?

Offline Dino-X race

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 571
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: Gekko
Odg: sf2 info oko karba
« Odgovori #2 : 24 Srpanj, 2013, 00:03:53 »
ma kad zakurblam,poslje voznje ju stisnem malo prstima...mislim to i je za odusak al nezz jel smije bit vlazna od benzina? a cok je ispravan,novi. kad radi normalno ljepo radi,ler i sve je ok. ak ostane malo duze ugasen kad upalim vise ne radi tako normalno u leru nego kao da ce se ugasit...onda malo gasa odvrnem i pocne normalno odjednom...
WRC!