Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koji vario??  (Posjeta: 2208 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: koji vario??
« Odgovori #20 : 22 Srpanj, 2008, 13:20:04 »
na polini speed controlu 2003 su dosta veči slajderi nego na malossiju,baš masivni,moji dosta dugo već traju,nema znakova trošenja......ja bi jedino zamjerio što su crne boje pa ne mogu od prve vidjet jel se troše od prašine remena,ovi malossi crveni uočljivu prašinu imaju

Jel idu na njega oni plavi slideri sto se dobiju uz polinjeve rolice?

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: koji vario??
« Odgovori #21 : 22 Srpanj, 2008, 13:45:15 »
Da.. JA imam takve.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: koji vario??
« Odgovori #22 : 22 Srpanj, 2008, 14:53:01 »
na polini speed controlu 2003 su dosta veči slajderi nego na malossiju,baš masivni,moji dosta dugo već traju,nema znakova trošenja......ja bi jedino zamjerio što su crne boje pa ne mogu od prve vidjet jel se troše od prašine remena,ovi malossi crveni uočljivu prašinu imaju

Jel idu na njega oni plavi slideri sto se dobiju uz polinjeve rolice?

a nemam pojma,nisam nikad uzimao polini role 16x13
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR