Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: NRG nece da upali  (Posjeta: 1057 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Floyd

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 175
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: NRG nece da upali
« Odgovori #20 : 19 Lipanj, 2013, 13:47:51 »
Problem juče rješen,nisam rastavljao pola motora  uopšte.Prvo kad sam skinuo svjećicu bila je sva crna (mješavina),očistio ju,kurblao malo dok nije izbacio ono,vratio,zakurblam na prvu sastavi.Pokušao da krenem digne obrtaje ali ne dovoljno da krenem ( tvrđe oprugice),opet skinemo,stavim uz metal al svjećica nije radila kako treba,a NGK nova stavljena prije 2 dana.Kupim ponovo NGK novu,zavrnem motor ide,sve fercera.Ako sjebe i ovu svjećicu onda ću morati ganjati iridium ili tako nešto .Hvala svima na brzim odgovorima !

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: NRG nece da upali
« Odgovori #21 : 19 Lipanj, 2013, 13:52:06 »
Mislim da imas ili previse ulja u mjesavini ili prebogatu smjesu. Iridijumka ce ti bit jos osjetljivija po tom pitanju pa prvo rijesi ovo sto sam naveo

Offline Floyd

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 175
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: NRG nece da upali
« Odgovori #22 : 19 Lipanj, 2013, 18:29:52 »
na motor je stavljen novi klip,karike,cilindar probušen itd ..Zato je i majstor stavio 2% mješavinu i ostalo je nešto oko 1.5 l i ja dospem čisti bezolovni dođem kući i dodam još malo ulja,možda čep jedan + uljna pumpa daje 2%  :toothy9: Jebiga,škola ..Izvukao sam ono gorivo i sada ga lagano dodajem uz čisti bezolovni da potrošim ..Svjećica je smeđa sada i sve uredno  :binkybaby: