Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kinez 4t 50cc slabo vuce  (Posjeta: 4740 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline haRRen

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Kinez 4t 50cc slabo vuce
« : 17 Lipanj, 2013, 11:40:34 »
evo jucer upalio sam motor i krenuo motor skroz slabo vuce do 20 a onda normalno ubrzava i normalna je krajnja otvarao sam prenos ali nisam mogao odvrnuti saraf na korpi kvacila drzao sam kocnicu ali nema sanse sve se pomjera ali sljedeci dan motor jedva ide znaci skroz je oslabio i kao da trza i 1 mi se ugasio ,remen je ok,filter sam ocistio sacu i auspuh ,da li je to do kvacila federa nezz,POMOZITE!

Offline matko177

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 70
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: baotian
Odg: Kinez 4t 50cc slabo vuce
« Odgovori #1 : 17 Lipanj, 2013, 12:15:31 »
Dali je remenje rolice i kuplung uredu provjeravaš na sljedeći način, otšarafiš šarafe s dekla ili ti onaj poklopac na variomatu, kad su skinuti šarafi upališ motor i lagano odmakneš dekl i dodaješ gas tako možeš vidjeti dali variomat radi normalno.
A za tvoj problem meni govori na problem lošeg kabla do kabla do svjećice, i na karburator, moguće da je sprhla membrana, nju skini i gledaj kroz nju, tako da okreneš prema svjetlu, i ako ima sitnih rupica na gumi, onda kupi drugu, te još jedna stvar u karburatoru ti je možda ušlo smeće pa ti na jednom djelu nemože povuć gorivo, al ovo da malo oće neće, simptomi sj membrane.

Offline haRRen

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kinez 4t 50cc slabo vuce
« Odgovori #2 : 17 Lipanj, 2013, 13:57:57 »
provjerio sam remenje i rolnice kako si rekao sve je u redu samo o5 nisam mogao da otvorim korpu kvacila da provjerim kvacilo i feder ali sve to radi kada je na nogaru kao da nista nije malo ga opteretim i slab matko mozes mi malo pojasniti kako da provjerim tu membranu.hvala

Offline KingInMe

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • Burn rubber, not your soul
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kinez 4t 50cc slabo vuce
« Odgovori #3 : 17 Lipanj, 2013, 14:07:36 »
Ovako pitao si kako da skines kvacilo ... Ja skidam pomocu zracnog pistolja , ili moras imat poseban kljuc .. Ovo da drzis kocnicu pogotovo bubanj imas nema sanse da se ne pomakne .. Centralni feder  i nove opruge kvacila najvjerovatnije je to u pitanju .. Sumnjam da je do karba

Offline matko177

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 70
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: baotian
Odg: Kinez 4t 50cc slabo vuce
« Odgovori #4 : 17 Lipanj, 2013, 14:26:06 »
provjerio sam remenje i rolnice kako si rekao sve je u redu samo o5 nisam mogao da otvorim korpu kvacila da provjerim kvacilo i feder ali sve to radi kada je na nogaru kao da nista nije malo ga opteretim i slab matko mozes mi malo pojasniti kako da provjerim tu membranu.hvala
znači kad si odšarafio šarafe upalio motor, skinuo poklopac iliti dekl(jedino sam zaboravio naglasit da pripaziš na alanser da ti onaj dio ne ispadne van da ga ne primi onaj veliki zupčanik to oče sj bendiks), kad si dodavo gas dali se je remen pomakivao,napred kod rolica se  je trebo povisit a otraga kod kuplonga propast, ako to radi normalno bez cukanja i šrotanja onda nije do toga, ako ode to onda skuter ruži na tom djelu i cuka pri vožnji, slobodno mu dodaš jači gas da vidiš dal radi uredu s remenom, ako ti nije jasno odi na youtube pa ćeš vidit kako radi ubiti variomat i čemu služi taj remen osim samog pogona.
A membrana ti je na fergazeru crni poklopac to skini i ispod je feder, pa plasyka bjela i iglica u membrani, to slobodno ispadne van i membranu onaj crni gumeni šeširić kako sam ti reko provjeri.

Offline haRRen

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kinez 4t 50cc slabo vuce
« Odgovori #5 : 17 Lipanj, 2013, 19:08:51 »
matko77
otvorio sam carb i sve sam zafrkao provjerio sesiric ko nov nema rupice imao sam neke sajbe na iglici jednu sam stavio prije neke plasticice a drugu poslije ispao mi je mali bjeli komad nezz da li je od necega puklokomadic je bijeli velicine 2-3 milimetraauspuh sam ocistio opet isto svjecica takodje uredu ali kad sam vratio  karb jos gore se tusi malo gas dodam ugasi se

Offline matko177

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 70
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: baotian
Odg: Kinez 4t 50cc slabo vuce
« Odgovori #6 : 17 Lipanj, 2013, 22:49:32 »
matko77
otvorio sam carb i sve sam zafrkao provjerio sesiric ko nov nema rupice imao sam neke sajbe na iglici jednu sam stavio prije neke plasticice a drugu poslije ispao mi je mali bjeli komad nezz da li je od necega puklokomadic je bijeli velicine 2-3 milimetraauspuh sam ocistio opet isto svjecica takodje uredu ali kad sam vratio  karb jos gore se tusi malo gas dodam ugasi se
Ili je do goriva ili do zraka, pogledaj filter zraka i cjeli usis dal je čisto sve, a mogućnost da se ugasi je opet kak kažem nema dovoljno goriva, nešto je od te plastikice komadić neki još negdje upao, iglica ima zeger da ju membrana može podić gore i da može dobivat goriva.
Neznam ovo su nagadjanja, al dam se kladit da je siatno sitno što si propustio, rastavi još jednom, pa pregledaj svaku rupicu.
« Zadnja izmjena: 17 Lipanj, 2013, 22:51:20 matko177 »

Offline haRRen

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kinez 4t 50cc slabo vuce
« Odgovori #7 : 17 Lipanj, 2013, 22:52:51 »
matko77
otvorio sam carb i sve sam zafrkao provjerio sesiric ko nov nema rupice imao sam neke sajbe na iglici jednu sam stavio prije neke plasticice a drugu poslije ispao mi je mali bjeli komad nezz da li je od necega puklokomadic je bijeli velicine 2-3 milimetraauspuh sam ocistio opet isto svjecica takodje uredu ali kad sam vratio  karb jos gore se tusi malo gas dodam ugasi se
Ili je do goriva ili do zraka, pogledaj filter zraka i cjeli usis dal je čisto sve, a mogućnost da se ugasi je opet kak kažem nema dovoljno goriva, nešto je od te plastikice komadić neki još negdje upao, iglica ima zeger da ju membrana može podić gore i da može dobivat goriva.
Neznam ovo su nagadjanja, al dam se kladit da je siatno sitno što si propustio, rastavi još jednom, pa pregledaj svaku rupicu.
e uspio sam bio sam pogresno stavio onu plastiku sto drzi feder trebala je ic na iglicu a ne ispod nje  sve sam vratio o5 isto preostaje mi samo prenos-kvacilo,variomart i remen