Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ustimavanje weber12 karba  (Posjeta: 365 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vikta

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: malaguti f15
  • Moja Kaciga: -
ustimavanje weber12 karba
« : 07 Lipanj, 2013, 19:58:38 »
pozdrav svima,zanima me ustimavanje navedenog karba,kako da dobijem maksimalno najmanju potrosnju,imam typhoona,sve serijala,el cok,zrak mi je otvoren na dva i pol kruga,vise nego sto treba,zanima me sto bude ako mu previse dam zraka,hoce li manje trosit,slobodno dajte prijedloge,skut ide dobro,sad bih volio da smanjim potrosnju na maksimum,hvala svima unaprijed...ps.imam cjelog typhoona za djelove,osim masine i plastika,ako kome sta treba,cjene dogovor,pozdrav

Offline Erestor

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 411
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2 LC
  • Moja Kaciga: Zeus
  • MojSetup: AIRSAL T6
  • MojSpuh: Serijski
Re: ustimavanje weber12 karba
« Odgovori #1 : 07 Lipanj, 2013, 21:20:09 »
Potrosnju jos mozes smanjiti racionalnom voznjom. Sve ostalo da ides kopati i smanjivati diznu samo ces si zadati posla.Primjer ja ako se normalno vozim trosim 3,5 litri/100 a ako divljam i do 5,5/100 tak da sve je stvar nacina voznje

Offline vikta

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: malaguti f15
  • Moja Kaciga: -
Odg: ustimavanje weber12 karba
« Odgovori #2 : 08 Lipanj, 2013, 06:53:59 »
znam,ja vozim normalno,ali jos potrosnju se da regulirat ustimavanjem omjera zraka s benzinom,dizne ne diram,za sada mi najbolje ide s najmanjom potrosnjom dok je sarafic odvrnut na dva i pol puna kruga,a inace kazu da je otvoreno na krug i pol,cudno...zanima me taj sarafic za zrak,da mi tko objasni sto se desava njegovim otvaranjem,pustanjem vise zraka u karb...hvala