Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ditech genralaka i tuning  (Posjeta: 844 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
ditech genralaka i tuning
« : 15 Srpanj, 2008, 21:17:53 »
ovako na vrhu radilice kod variomata mi ima 2-3mm lufta... predpostavljam da je kod radilice to manje dosta... ali ipak...

planirao sam promjeniti lezajeve, radilicu, i staviti malosi kit te rr-a...

muci me taj luft... dali je to moguce da ima toliko zbog lezaja ili se dosjed na bloku ili radilici izglodao usred blokiranja lezaja...


napomnjem da skuter ubrzava malo slabije od runner 50sp karb... serijale.. jedino sto kod veceg optercenja na ful gasu se pocne gasit svakih 30 sec... koji put i ne... max speed po satu od 80kmh je 80 kmh... nizbrdo dođe 85 ali to odma izgubi jer se pocne gasit...

imam rr-a za 500 kn u ponudi.. znam da na ditechu kao nema rezonancije ali ima jer vraća zrak i ulje natrag u cilidnar... pa se ipak nesto dobije... znam da je rr kao bolji od zx-a ali neki kazu zx bolji.. dal netko ima iskustva sa ta dva spuha na ditechu

dalje sam jos planirao produzeni prijenos- potrebno ili ne... dosta se vozim po ravnicama ali opet ima tu i brda dosta... pa sad... ditech se ne vrti puno... pa mislim da bi mu uz kit to odgovaralo.

i na kraju dal se to uopce isplati ili ne.

kit bih kupio shebani pa brusio na 1 specijalu.
radilicu jel ima uopce za ditecha kaj drugo osim malosi koja je 300€ skoro... ima u auto bilu za karb. od tp-a plave polutke 800 kn. predpostavljam da nisu iste kao za ditech.
multivar dali se isplati ili ne... neki kazu ne dobies nista na ditechu drugi kazu da dobijes...
gdje ima kupiti ventilator variomata ili vanjska fixna polutka... izglodali su mi se zupci na njemu.(ako ih ima uopce ali koliko se sjecam ima ih)
rolice koje prićaju za serijalu 0d 7-8 uz kit nesto lakse ili ne.

i na kraju koja je cijena malosi filtera za ditech. ili karb...ako su isti u zg.
« Zadnja izmjena: 17 Srpanj, 2008, 23:31:37 ive_91 »
🙈

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: ditech genralaka i tuning.
« Odgovori #1 : 17 Srpanj, 2008, 23:31:19 »
jel ima netko na forumu da je dirao kanale na malosi kitu za ditech. imam u planu ispolirat ispuh te prosirit ga u stranu malo te isto tako preljevne prosirit...kuteve nebih dirao jer svi znamo da ditech nije bas za rpm.

koji squish bi bio dobar za ditecha... jer to je kod ditecha skoro pa jedini nacin za izvuc snage bez prevelikih komplikacija...

jos gledam da kupim polini casicu.. i na glavi bih urezao veci navoj da imam jeftinije svjecke a i cuo sam da je izgaranje bolje kao.. makar mislim da je iskra i tu i tamo ista.. ali je svjecka jeftinija.


🙈