Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 1. Isprika 2. složio sam scooter  (Posjeta: 1712 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Etore

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Jbg vozim motor
  • MojSetup: nemam
  • MojSpuh: oriđiđi
1. Isprika 2. složio sam scooter
« : 25 Svibanj, 2013, 22:05:36 »
Kao 1. želio bi se ispričati što sam neki dan napisao prostu riječ u jednom komentaru, oprostite ne ču više nikada.
Zahvalio bi se svima koji su me savjetovali kako da poštelam prijenos (variomata), naročito Steeef-u. Sve u svemu vratio sam original centralni feder i metnuo teže rolice na polinija. Motor čupa, kopa, ideee. Za sada sam pre zadovoljan (puj, puj, puj) da ne ureknem. Možda je to i zato što ja skupa sa željeznim krevetom nikako ne prelazim 60 kg, ali nema veze, samo neka on dobro ide, i neka me još dugo,dugo dobro služi... Hvala vam svima. Također "moj skuter com-u  :toothy10:   

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: 1. Isprika 2. složio sam scooter
« Odgovori #1 : 25 Svibanj, 2013, 22:56:26 »
jesam ti odmah rekao da skuter ne moze ici lošije sa polinijem osim ako nisi dobro nastelao prijenos  :toothy12:

vidis da je to sada to  :icon_thumright:

Offline Etore

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Jbg vozim motor
  • MojSetup: nemam
  • MojSpuh: oriđiđi
Odg: 1. Isprika 2. složio sam scooter
« Odgovori #2 : 25 Svibanj, 2013, 23:21:45 »
Jesss, i hvala i tebi i svima koji su mi pomogli, pa makar i savijetom. Ipak polini je "zakon", imaš ti pravo, s njim ne može ići lošije... :notworthy: 

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: 1. Isprika 2. složio sam scooter
« Odgovori #3 : 26 Svibanj, 2013, 15:52:11 »
drago mi je da moremo pomoci i da si napokon ustelal prijenos i da sad to radi kak spada..takve stvari nisu samo da se bace gore i teraj neg treba malo igre i malo znanja i volje..
btw,proste rijeci svi koristimo tu i tam ko postapalice i sve to nije bed dok nisu usnjereno odredjeno nskom clanu s namjerom vrijedjanja i omalovazavanja,jbg  :icon_biggrin:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Etore

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Jbg vozim motor
  • MojSetup: nemam
  • MojSpuh: oriđiđi
Odg: 1. Isprika 2. složio sam scooter
« Odgovori #4 : 26 Svibanj, 2013, 22:08:05 »
drago mi je da moremo pomoci i da si napokon ustelal prijenos i da sad to radi kak spada..takve stvari nisu samo da se bace gore i teraj neg treba malo igre i malo znanja i volje..
btw,proste rijeci svi koristimo tu i tam ko postapalice i sve to nije bed dok nisu usnjereno odredjeno nskom clanu s namjerom vrijedjanja i omalovazavanja,jbg  :icon_biggrin:
pa da jesam, i fala ti puno, nego nasao sam još teže rolice na www.polini.com od 10.1 g pa možda i sa njima probam. I da baš kao poštapalicu sam napisao(jbg) u jednom blogu i kao što sam rekao neću više...pozzz :toothy10: