Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Prednja remenica nasuprot variomata  (Posjeta: 482 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bidalot_C30

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 343
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Prednja remenica nasuprot variomata
« : 08 Svibanj, 2013, 22:41:30 »
Neznan kako se to tocno zove, uglavnom jucer san primjetija da moja nije bas u centru nego malo zanosi na jednom dijelu i to mi stvara dio vibracija u voznji..
Pa posto cu sad uzimati drugi, zanima me sta uzeti, anlasera i tako neman pa nije bitno ako nema zubce?
Jedino me brine posto neznan ima li neke razlike u kutevima, ili je to sve isto?

Snimija san ovu
http://www.scooter-center.com/product/P244111/Front+half+pulley+POLINI+Evolution+Piaggio+50+cc+used+in+P241543

Offline zekozna

  • `Ko zna-zna!
  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 584
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika
  • Moj Skuter: Hexagon LX125 4t
  • Moja Kaciga: IXS StormHX2400
  • MojSetup: Serial
  • MojSpuh: Home made
Odg: Prednja remenica nasuprot variomata
« Odgovori #1 : 09 Svibanj, 2013, 00:47:38 »
To što zanosi ti je pretpostavljam znak da se ventilvar pojeo na rupi koja dolazi na radilicu.
Uzmi bilo koji za piaggio ako nemaš kurblu ali preporučio bih ti originalni sa zubima jer tko zna, možda danas-sutra nabaviš alnaser...
Kratko i jasno - bez vozacke nemas kaj radit na cesti. Boli me k**ra* koliko dobro znas vozit.

Offline Bidalot_C30

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 343
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Prednja remenica nasuprot variomata
« Odgovori #2 : 09 Svibanj, 2013, 01:40:39 »
a neman pojma kako se iskrivila, u svakom slucaju malo seta livo desno na jednom dijelu..
vidit cu onda sutra sta imaju u ducanu pa cemo razmotrit opcije