Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoć-bubanj na disk prerada: skipper 125/150  (Posjeta: 441 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline STJELE

  • Tržnica : (+4)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 419
  • Spol: Muški
  • aka. Stylingmaniac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Piaggio typhoon 150
  • Moja Kaciga: fuš trade
  • MojSetup: Samo ljuta serijala
  • MojSpuh: nema katalizator
Pomoć-bubanj na disk prerada: skipper 125/150
« : 14 Travanj, 2013, 05:34:28 »
UVOD: Eto ništa čuneru došlo iz guzice u glavu da od malih 50ccm mašinica nema kru'a i da je spas u bb agregatima i sad si sve mislim ma nabavit će se i felga kad ono qurac, nema trokrake nrg felge sa 110mm bubnjem kod nas da ga hebeš a kod švaba ima, ima, ali se isti dan proda, već mi ih 5 promaklo!

RAZRADA: Nakon traženja felge, hrpe neprospavanih noći, raznih ideja, pokoji deci domaće rakije i tu i tamo koje djevice sinulo mi na pamet da bi mogao uzeti NRG trokraku felgu sa diskom i prebacit sve na disk, znam jasno je da se treba variti nosač čeljusti i da to mora biti savršeno odrađeno, ali gle gdje su nestali svi strojevi iz "BOROVO" kombinata nego u obližnjim selima, naći će se netko da to odradi (kako bi rvatine rekle: "Jest da je srbin, ali čovjek zna svoj poso")...Promjer bloka kod pakni bi trebao biti jednak onome na hyper2pro mašini.

ZAKLJUČAK (PITANJE): Ako uzmemo u obzir da sam sve nabavio (čitaj: glavčina, disk, felga, čeljust, pumpica, lajtung) i našao varioca jeli moguće sve to izvesti da radi, tj. hoće li felga biti u centru, a ako neće na što trebam obratit pozornost. ps: neki dan nakon trećeg dnevnika sam malo proučavao osovinu kotača sa novog ranera i sa moje bb maške i identični su (to se odnosi na dio koji je van bloka, naravno da je broj zubaca različit i još pokoja stvarčica)

Tko pomogne neka mu se ruke pozlate  :icon_thumright: