Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem sa Boatian  (Posjeta: 4876 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline HC

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sa Boatian
« Odgovori #40 : 05 Srpanj, 2008, 15:26:01 »
super...baotian 0d 150ccm ide 90? to je jako malo za takvu kubikazu...ako vozis bez filtera a svidja ti se snaga...navuci onu hulahopku sto ti koristi , mama , sestra ili neki nastrani brat pa tako probaj , zastit ces se od mogucih upada vecih necistoca...palilo je na juzini...pa vrlo moguce i na skutu da ce pomoc  :toothy11:
glup si ko qrac...pricas gluposti ko kakav balavac!!!  :jerk:

Offline HC

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sa Boatian
« Odgovori #41 : 05 Srpanj, 2008, 17:06:14 »
ee ljudio ovak ...rjesio sam problem sa pumpicom za gorivo sad protjece kroz sva crijeva...i kad verglam izlazi gorivo iz onog glavnog crijeva sto ide do karburatora, sad je sve okay sa tim...aliiii   :icon_scratch: motor opet samo vergla nece da upali...(akumulator jest skoro pa prazan ali kad verglam,prikljucim motor na kablove,svijecica nova koju sam uzeo baca iskru i cista je(nije zamazana)a kad pokusam sa starom svijecicom ocistim je prije toga i ona poslije se sva zamaze dok sa ovom novom nema problema...)sad jel moguce da je sad jebeni karburator zacepljen pa gorivo ne dolazi do cilindra  ??? i da napomenem da je skuter prije svog ovog sranja bio prenocio na otvorenom...jel moguce da je doslo do neke kondenzacije u karburatoru...  :dontknow:

 :help: :help: :help: :help: :help: :help:

Offline Micky_Slick

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Ciak Majesty Bravo 1.616v
Odg: Problem sa Boatian
« Odgovori #42 : 06 Srpanj, 2008, 00:44:12 »
skini svicu,ulij malo goriva u glavu motora,upalit ce odma i povuc ce gorivo iz karba.
Burn your tyres,not your soul

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Problem sa Boatian
« Odgovori #43 : 06 Srpanj, 2008, 01:13:29 »
skini svjecicu i zaverglaj jednom pa vidi ocel gore na glavi kroz otvor za svjecicu bacat gorivo ....ako baca...zavrni svjecicu ,,,skini poklopac airboxa...i zacepi onu rupu necim tako da nikako skorko zrak ne moze uci...i onda ga upali...mora upalit 100%....ja sma tako runnera prosle god kad sam cistio karb i karike mjenjo...i sve slozio ma pokuso upalit 1000 puta i jedno 2 sata pa opet poslije sat pokusavo i nista...i sjetim se da sam negdje procito to na forumu da se zacepi dovod zraka na karbu i uzmem skinem poklopac ariboxa i upali odma skuter.....i poslije ga samo ugasis i vratis sve i ok sve :)
Valentino Rossi 46!!!!!