Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: .heeelp  (Posjeta: 665 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eddy23os

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 70
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
.heeelp
« : 03 Srpanj, 2008, 20:18:26 »
curi mi tj kaplje mi ulje iz dekla tamo negdje ispod recimo kvačila, i kad ga upalim zacvili ko da ne da remenu da se vrti tj uguši ga nešto i ugasi se...i to baš gadno zacvili... što bi to sve moglo bit?

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: .heeelp
« Odgovori #1 : 03 Srpanj, 2008, 20:20:32 »
najvjerovatnije ti se odvrnio vijak od dekla getribe i zapeo za polutku (to se dosad 2 dogodilo koje pozanjem) otuda ti i razlog što ulje kaplje, moraš skinit polutku i onda to zavrni i biće sve ok, ako je to i ulje ispusti i zamjeni drugim jer ti ovako vjerovatno manjak ulja uglavnom vožat se nemoj
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline eddy23os

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 70
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: .heeelp
« Odgovori #2 : 03 Srpanj, 2008, 20:27:48 »
aj postepeno, odšaravim dekl, skinem ga i...poolako:)

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: .heeelp
« Odgovori #3 : 04 Srpanj, 2008, 00:18:09 »
onda skineš zvono pa polutku koja je povezana sa kvačilom, ostaje ti samo osovina, tu je dekl sa vijcima (ima ih dosta) jedan ti se odvrnuo i zapeo u polutku i zato ti se gasi i nemore upalit... ti samo zavrni i stegni sve te vijke, ispusti ulje, stavi drugo i naravno vrati polutku i sve ostalo kako je bilo
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije