Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoc mala...xDD  (Posjeta: 1183 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline paranoid151

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Cazin
  • Moj Skuter: Peugeot SpeedFight 2 IRON-X
Pomoc mala...xDD
« : 02 Srpanj, 2008, 01:13:41 »
e ovako za sve koje me neznaju nov sam na forumu i vozim peugeot speedfight 2....
posto sam vise puta skidao poklopac za vario i seraf mi se vremenom sj#bo i samo klize sa gedore...
pa plsss neka mi neko pomogne kako da ga skinem jer moram sredjivat federe kvacila i jos neke sitnice.....thnx unaprijed :help: :help: :help: :help:

Offline paranoid151

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Cazin
  • Moj Skuter: Peugeot SpeedFight 2 IRON-X
Odg: Pomoc mala...xDD
« Odgovori #1 : 02 Srpanj, 2008, 01:36:57 »
a imam jos jedno pitanje ??!!!!
posto na skuteru imam sve serijsko i sad sam kupio variator polini speedcontrol i uz njega su dosle rolice od 4,8 i 5,6 g...i jos sam kupio set federa ( zuti,zeleni,sivi ) i sta mi vi preporucujete da stavim od toga ?????

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Pomoc mala...xDD
« Odgovori #2 : 02 Srpanj, 2008, 02:19:21 »
staviš manji vijak u taj i zavariš i onda odvrneš, ako ti se nekupuju drugi stavi 5.6g iako je moguće da će bit prelagani tj ak ti bude prevrtavo stavi teže
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline paranoid151

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Cazin
  • Moj Skuter: Peugeot SpeedFight 2 IRON-X
Odg: Pomoc mala...xDD
« Odgovori #3 : 02 Srpanj, 2008, 02:31:13 »
hmm posto ovdje kod nas u bosni nema tih tuning dijelova da li je moguce da u vario stavim pola 9g a pola 5.6 ( valjke ) znaci to sve kad se sracuna izidje negdje oko 6/7 g.......

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc mala...xDD
« Odgovori #4 : 02 Srpanj, 2008, 09:23:09 »
hmm posto ovdje kod nas u bosni nema tih tuning dijelova da li je moguce da u vario stavim pola 9g a pola 5.6 ( valjke ) znaci to sve kad se sracuna izidje negdje oko 6/7 g.......


 :nono: nije dobro tako...
jer onda rolice najlakše se prve podižu u variu a tek onda teže, i to nije dobro za radilicu :icon_thumright:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Pomoc mala...xDD
« Odgovori #5 : 02 Srpanj, 2008, 10:17:07 »
jelde,tvoj prijasnji nick je bio   iron-xxx

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc mala...xDD
« Odgovori #6 : 02 Srpanj, 2008, 10:51:19 »
jelde,tvoj prijasnji nick je bio   iron-xxx

moj nije :icon_tongue:
ak misliš na mene

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Pomoc mala...xDD
« Odgovori #7 : 02 Srpanj, 2008, 10:54:16 »
jelde,tvoj prijasnji nick je bio   iron-xxx

moj nije :icon_tongue:
ak misliš na mene
ma na paranoida

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc mala...xDD
« Odgovori #8 : 02 Srpanj, 2008, 11:04:33 »

Vozi:: Peugeot SpeedFight 2 IRON-X

hahaha.....mora da je lool :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline paranoid151

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Cazin
  • Moj Skuter: Peugeot SpeedFight 2 IRON-X
Odg: Pomoc mala...xDD
« Odgovori #9 : 03 Srpanj, 2008, 00:13:40 »
da da to mi je bio nick ali zaboravio sam bio password pa se nisam mogo logovat.....hmm skuter je prije normalno isao sa kuglama od 9 g na polini variu ali mi je vec dosadio slab start...pa eto zanima me sta mislite da stavim .... znaci imam kugle od 5.6 i 4.9 i zelene,zute i sive federe sta da stavim od toga ?????

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc mala...xDD
« Odgovori #10 : 03 Srpanj, 2008, 11:56:24 »
da da to mi je bio nick ali zaboravio sam bio password pa se nisam mogo logovat.....hmm skuter je prije normalno isao sa kuglama od 9 g na polini variu ali mi je vec dosadio slab start...pa eto zanima me sta mislite da stavim .... znaci imam kugle od 5.6 i 4.9 i zelene,zute i sive federe sta da stavim od toga ?????

daj jbt kupi set za štelanje, rolice znači neznam od 7.5-9 g i stavljaj i isprobavaj...
jel kužiš da ti niko niš nemože reć tak je i tak stavi negi isprobavaj saam :icon_tongue: