Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem sa odblokiranim CDI  (Posjeta: 492 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nOKee

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Lifan 9N
Problem sa odblokiranim CDI
« : 12 Ožujak, 2013, 14:29:24 »
prije svega veliki pozdrav za sve skuteraše. Nisam detaljno zagledao forum pa ne znam ima li rubrika za predstavljanje novih članova, ako nije frka ovdje cu se predstaviti:

Zovem se Kenan, 20 godina iz Sarajeva. Vozim kineza Lifan 9N.. Za moje potrebe u protekle tri sezone je bio vise nego dovoljan. Nikad nikakvih problema nisam imao, osim jednog malog incidenta kad sam iskrivio vilicu, ali to se je rijesilo..

Naime, registrovao sam se na forum zbog problema koji imam, a na koji nisam uspio naći odgovor na svemogućem googleu i ovdje na forumu. Dakle, kupio sam CDI odblokirani za GY6 mašinu 4+2pin. I kada ga prikopčam i krenem upaliti skut, pregori mi osigurač i CDI je vruć. Kao i žice i kontakti oko osigurača. Da li je neko imao sličan problem i zna kako ga riješiti? Meni se čini da je CDI neispravan, ali reko da vidim mišljenja drugih.. Hvala!  :toothy10:

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sa odblokiranim CDI
« Odgovori #1 : 12 Ožujak, 2013, 14:36:52 »
AKO si kupio onaj neki plavi na kojem piše crvenim slovima Racing kak li već. odma ga baci u smeče ili bolje iskopaj rupu i zatrpaj ga dok ti nije izgorio motor. taj CDI nevalja

Offline nOKee

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Lifan 9N
Odg: Problem sa odblokiranim CDI
« Odgovori #2 : 12 Ožujak, 2013, 15:22:38 »
heheh nije plavi racing, nego obični crni. Ništa na njemu ne piše.. Izgleda da je najvjerovatnije u njemu problem, moram ga reklamirat. Jer s mojim fabričkim CDIjem sve funkcioniše OK, nikakvih problema..