Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Prednji far od nove gilere runner 2008  (Posjeta: 3273 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Toyota Jarun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
  • MojSetup: Serijski....
Prednji far od nove gilere runner 2008
« : 05 Srpanj, 2008, 17:19:35 »
Oprostite ako je to vec bilo pitanje a zanima me kako se skida prednji far od gilere runner 2008 50cc
لا تفعل لغيرك،ما لا تريده أن يفعله الآخرين لك
Ne čini ono sto ne želis da drugi čine tebi

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Prednji far od nove gilere runner 2008
« Odgovori #1 : 06 Srpanj, 2008, 00:26:46 »
skida se tako sto skines onu crnu platiku gdje znak naprijed..i ispod znaka gilera imas saraf..kad odvrnes njega ..onda odvrnes sve sarafe koji drze prednju masku,imas dva sarafa od donje maske (krlice,korita) kako se gdje kaze,koja su isto zasarafljena u prednju masku ondje gdje je onaj mali dio podnice.....imas 2 sarafa ispod volana ,isto drze prednju masku...a okolo ces one sam skuzit koji drze prednju masku ,kad skines prednju masku ...vidit ces far je zasarafljen sa dva velika sarafa na nju ..odvrnes ih ...iskopcas onaj kabal od fara i pozicija i to je to...skino si far...a ako si ga planiro rasklopit...far je zaljepljen ja mislim okolo tj ono staklo prednje...pa moras kad ga skines to lijepilo prvo fenom ili necim omeksat pa skinut ...a ako si planiro mjenjat pozicije onda nema potrebe skidat prednji far...samo skines onu crnu prednju plastiku gdje znak i izvuces pozicije rukom lijepo i zamjenis ,vratis i to je to...napisi zasto ti treba pa cu ti opisat kako sta tacno treba...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Toyota Jarun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
  • MojSetup: Serijski....
Odg: Prednji far od nove gilere runner 2008
« Odgovori #2 : 06 Srpanj, 2008, 12:24:10 »
trebam samo zamjeniti pozicije  :icon_biggrin:
لا تفعل لغيرك،ما لا تريده أن يفعله الآخرين لك
Ne čini ono sto ne želis da drugi čine tebi

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Prednji far od nove gilere runner 2008
« Odgovori #3 : 06 Srpanj, 2008, 13:27:28 »
ovak..skines znak gilera onaj imas sa strane rupicu,uzmes ravni sarafciger i gurnes u tu rupicu i lagano samo prema sebi sarafciger i znak ce ispsat ...posto imaju one ko kukice 2 sa strane na njemu..pazi da ih ne polomis...ispod onda znaka imas..jedan saraf odvrnes njega....i sad ti ostane ona crna plastika na kojoj bude znak ona ti se skida tako sto stavis ruke na nju i prema gore gurnes posto ima kukice kao slovo J ali ,znaci gurnes je gore prema volanu i vidit ces kad se pomjeri 1-2 cm gore samo je onda prema sebi povuces i to je to,tako se isto vraca samo krenes od gornje strane znaci kad budes vraco,stavis plastiku i kad uklopi prema prednjem blatobranu je gurnes ..suprotno samo od onoga sto si radio kad je skidas......i onda onda sa strana ces vidit pozicije ,okolo njih guma ima da  ..samo rukom ufatis za tu gumu,izvuces,zamjenis i vratis...ev ak nisi skonto sto sam napiso,ev ti slika kako se skida ona prednja plastika ....
http://img356.imageshack.us/img356/6070/20022008197ea6.jpg
« Zadnja izmjena: 06 Srpanj, 2008, 13:32:16 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Toyota Jarun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
  • MojSetup: Serijski....
Odg: Prednji far od nove gilere runner 2008
« Odgovori #4 : 06 Srpanj, 2008, 14:46:58 »
e puno ti fala....skonto sam.... javit cu ti rezultat i poslat cu ti sliku... kad bude bilo gotovo da vidis kako izgleda.. dobio sam od frenda led pozicije.... :icon_biggrin:
لا تفعل لغيرك،ما لا تريده أن يفعله الآخرين لك
Ne čini ono sto ne želis da drugi čine tebi

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Prednji far od nove gilere runner 2008
« Odgovori #5 : 06 Srpanj, 2008, 15:55:02 »
nista ,drago mi je da sam pomogo :) nista kad postavis postaj slike :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline andre@26

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tu negdje =)
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 Draco
Odg: Prednji far od nove gilere runner 2008
« Odgovori #6 : 06 Srpanj, 2008, 17:35:47 »
e puno ti fala....skonto sam.... javit cu ti rezultat i poslat cu ti sliku... kad bude bilo gotovo da vidis kako izgleda.. dobio sam od frenda led pozicije.... :icon_biggrin:

Ako te zaustave sam tim ledicama na poziciji platit ćeš kaznu i na tehničkom te neće pustiti da prođeš barem mene nisu pustili na tehničkom i činili su me platiti kaznu panduri kad su me zaustavil

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Prednji far od nove gilere runner 2008
« Odgovori #7 : 06 Srpanj, 2008, 22:49:06 »
ma bijele stavi ledice i ne mogu ti nista ....
Valentino Rossi 46!!!!!