Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: riješite me MUKA  (Posjeta: 3685 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline crni

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: 303r 125ccm
Odg: riješite me MUKA
« Odgovori #20 : 01 Srpanj, 2008, 10:15:01 »
lako je vama pričat.imate pile i boli vas....ja muku mučim i sa baotianom i sa parama.da ih imam kupio bi od svakog po jedan i svaki dan drugi vozio.ovako dić kredu,otplaćivat 4 godine a kupit mačka u vreći (polovno) a i novo je sve lošije.evo jučer čujem čovjek kupi kymco 50 ccm,star tjedan dana,troši 7 l/70 km.NOVO ljudi,NOVO.pa jel to normalno??!!a ako kupim runnera 250 za 30.000,00 kn 100% mogu selit iz kuće.i šta mi preostaje?al zainatit ću se ja,živit na prosjačkom štapu al ću vozit normalan skuter!!!
CRNI
SKYPE : jezgra949

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: riješite me MUKA
« Odgovori #21 : 01 Srpanj, 2008, 11:03:41 »
lako je vama pričat.imate pile i boli vas....ja muku mučim i sa baotianom i sa parama.da ih imam kupio bi od svakog po jedan i svaki dan drugi vozio.ovako dić kredu,otplaćivat 4 godine a kupit mačka u vreći (polovno) a i novo je sve lošije.evo jučer čujem čovjek kupi kymco 50 ccm,star tjedan dana,troši 7 l/70 km.NOVO ljudi,NOVO.pa jel to normalno??!!a ako kupim runnera 250 za 30.000,00 kn 100% mogu selit iz kuće.i šta mi preostaje?al zainatit ću se ja,živit na prosjačkom štapu al ću vozit normalan skuter!!!
a jbg... ak si nemoš priuštit odustani :icon_thumright: