Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Istezanje remena  (Posjeta: 496 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Istezanje remena
« : 27 Siječanj, 2013, 14:11:25 »
Nakon promjena rola (lakših) i stavljanja torsion controllera primijetio sam po ljeti da mi je max. bila oko 70-72, s time da bi do 70 ispucao u tren oka, to me ful hebalo, i onda je zahladilo  ;D pa bi se na dužoj ravnici razvukao i do blizu 80  :notworthy:
Remen je ostao isti STD, sve je isto... jedino objašnjenje po meni je da se remen manje istezao po hladnome  :dontknow:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Istezanje remena
« Odgovori #1 : 27 Siječanj, 2013, 14:41:42 »
I temperatura mashine je optimalnija, vise je snage zbog veceg udjela kisika u volumenu zraka itd.
Po ljeti ces primjetit da po noci ide bolje nego po danu. Isti razlozi.

Sent from my HTC One X


Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Istezanje remena
« Odgovori #2 : 27 Siječanj, 2013, 14:53:05 »
od 3-10 mjeseca da, idealne su temperature oko 10-15°C..
na temperaturama ispod nule ili oko nule zrak je gust i pruža veliki otpor pa performanse opet padaju, tu je i vjetar svih smjerova, pogotovo sjeverac.. na moru o buri ne treba ni pričati.. :)

Offline kurbla001

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 879
  • Spol: Muški
  • Za bolji ten vaše bulje, koristite maslinovo ulje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: H. Dubica
  • Moj Skuter: Sf2, mini cooper jcw
  • Moja Kaciga: je nova...
  • MojSetup: DR Evo 79,9cc prerađen
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Istezanje remena
« Odgovori #3 : 28 Siječanj, 2013, 09:49:03 »
I temperatura mashine je optimalnija, vise je snage zbog veceg udjela kisika u volumenu zraka itd.
Po ljeti ces primjetit da po noci ide bolje nego po danu. Isti razlozi.

Sent from my HTC One X


bo sam na moru ovog ljeta sa skuterom, i vozio sam i danju i noću, i nisam osijetio nekakvu razliku u performansama...jedino se znalo desiti da mi nekad nije htijeo upaliti iz prve po noći...A imao sam peh da sam zašarafio malo duži vijak na prirubnicu i to mi je otkinulo komadić remena....nisam to niti skužio dok nisam došao kući na jesen i reko da rastavim deklo i vidim kakvo je stanje,,,a cijelo ljeto se vozio s takvim remenom (malossi kevlar)