Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nosač mašine queščon???  (Posjeta: 744 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gerbi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Nosač mašine queščon???
« : 27 Lipanj, 2008, 19:21:41 »
Znači, krenuo u oživljavanje detalja motora prije kojih mjesec dana, i prvo što sam naručio/platio bila je nova vilica nosača mašine, selen i one piksne...i evo konačno to danas stigne...sav sretan to pokupim i nisam obraćao preveliku pažnju dok nisam usporedio vilicu, staru i ovu novu...na slici se vidi da je nova kraća, iste širine, ali fi gornje rupe kroz koju prođe/se umetne druga vilica, je osjetno širi od starog nosača...

Moje pitanje je (servisu je gotovo radno vrijeme pa ih nemogu zvat do sutra), od čega je ovo nosač mašinke ako nije za FXRa i da li ima zainteresiranih za isti ako mi ga oni  ne prihvate nazad (da netko slaže mašinku, jer se čeka pun qu*** da stigne)???

Znači, ako se ne vidi sa slike, "noge" vilice su kraće za 1cm od starog nosača...



Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nosač mašine queščon???
« Odgovori #1 : 27 Lipanj, 2008, 21:46:20 »
ee, meni ti je tako nosač bio kriv ko toranj u pizi, i nabavio ja novi nosač od typhoon-a/NRG-a  i kad sam usporedio krači točno za 4cm, i stavio, nema probsa samo što mi je malo teže ugurat ključ kad svječicu odvrčem  :toothy11: