Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SP 180 kočnica  (Posjeta: 709 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ivan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • M696
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Oto?ac
  • Moj Skuter: Gilera Runner 180SP
SP 180 kočnica
« : 27 Lipanj, 2008, 15:45:04 »
Prilikom pada pukla mi je desna ručica i vjerojatno se tada nešto sje.. u onoj posudici gdje je ulje od kočnice. Malo je teže sad to opisati al' pokušat ću. Znači, kad stisnem kočnicu klipići rade i stiskaju pakne, to radi bez problema, ali kao da je propi*ao neki dihtung gore u ovoj posudici pa se ulje ne stlači u crijevu nego ručica propada i ulje se vraća gore u posudicu. Probao sam staviti novo ulje i odzračiti ali opet isto.
Da li se može rastaviti ova posudica da vidim jel se tu može nešto zamijeniti? Ili ako netko prodaje samo ovaj dio na slici da mi se javi?
Nekako bih radije zamijenio samo dio nego cijelu prednju kočnicu.

tnx



P.S.
Ne znam ako je bitno - ova slika je od VXR-a al izgleda mi isto kao na mom cvaji '03. godište.
Bolje izgubiti sekundu u životu, nego život u sekundi...

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: SP 180 kočnica
« Odgovori #1 : 27 Lipanj, 2008, 16:38:47 »
fak u krivoj temi sam postao.nek neko izbrise ovo

Offline Gerbi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SP 180 kočnica
« Odgovori #2 : 27 Lipanj, 2008, 16:57:31 »
Prvo...možda je negdje lagano prekinut lajtung pa pušta ulje...vidi da li slini gdje...propadanje je uvjetovano ili prezagrijavanjem kočionog sistema ili uvlačenjem zraka u sistem...ovo prvo vjerojatno nije, što znači da ti negdje pušta ulje i/ili uvlači zrak...

Moj savjet ti je da pregledaš lajtung...ako je ok, kupi novu posudicu i bok...nisu skupe polovne ispravne, a na miru si...