Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)  (Posjeta: 9067 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #20 : 28 Prosinac, 2012, 01:40:03 »
vktr jbt zvucis ko zaposlenik bonbona :laughing7:
to sam si i ja pomislio, zašto se ja mučim s tim tolko a nemam nikakvog profita, a dosadno mi u sitne sate pa ubijam vrijeme
a i pomažem našem kolegi dančeku da si odluči  :icon_biggrin:
al dobro kolko sam se dopisivao s bonbon podrškom  na fejsu il preko chata na njihovom sajtu moro sam nekaj i pokupit od njih  :toothy11:
 97 98 99 kartice su međusobno kompatibilne, znači ak radi u mobu 98 radit će i 97
« Zadnja izmjena: 28 Prosinac, 2012, 01:43:13 vktr »

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #21 : 28 Prosinac, 2012, 01:42:10 »
signal je identičan ko na t-mobile si gluv? :P
to je njihova mreža...i da,jeftino je kak piše ;)

Kaj si rekel ?  :laughing7:

No al onda nem mobitel mogel jeftino kupiti(nema veze), jel ide kartia od bonbona u mobitel iz t-coma, konkretno I9000?

ide pes ga jebal :P
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #22 : 28 Prosinac, 2012, 01:46:55 »


 :wav: :wav:

Onda more početi HAOS !! :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Fala ljudi, bu i nekome osim mene pomoglo....a za novi mob bum onda pričekal dok dobim na lotu...
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #23 : 28 Prosinac, 2012, 01:47:35 »
Gledam baš tomato, ali oni nemaju prijenos broja....a imam broj od 5. razreda osnovne....


Ja sam bio u vipu od kad je dosao u hr i prije pola godine uredno prebacio broj u tomato

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #24 : 28 Prosinac, 2012, 01:54:21 »

Tomato vs. BonBon, sad se svelo na ta dva izbora! Znači to je opet zapravo VIP-T-Mobile ?

Mislim da mi ipak više paše BonBon, jer tu moram platiti 100kn za žestoku tarifu, dok u BonBonu si složim i za manje ono kaj meni treba kolko sam skužil po uputama od vktr-a
i po njihovoj stranici.


P.S - 3alfa3 se uopće primjeti razlika, znači bilokakva i bilokojem pogledu naspram VIP-a
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #25 : 28 Prosinac, 2012, 01:55:45 »
Ako uzimas na bonove tomato,onda ti je tarifa 55 kn ja mislim
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #26 : 28 Prosinac, 2012, 01:59:18 »

Tomato vs. BonBon, sad se svelo na ta dva izbora! Znači to je opet zapravo VIP-T-Mobile ?

Mislim da mi ipak više paše BonBon, jer tu moram platiti 100kn za žestoku tarifu, dok u BonBonu si složim i za manje ono kaj meni treba kolko sam skužil po uputama od vktr-a
i po njihovoj stranici.


P.S - 3alfa3 se uopće primjeti razlika, znači bilokakva i bilokojem pogledu naspram VIP-a
daj reci mi samo kolko poruka i poziva prema drugim mrežama ti treba da ti velim odma jel se isplati taj bonbon u odnosu na tomato
i reci kolko inače poziva radiš tjedno dnevno
dosad smo zaključili da ti treba minimum pol gige interneta i besplatno prema curi,( kolko bi ti trebalo prema njoj)

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #27 : 28 Prosinac, 2012, 02:01:03 »

Tomato vs. BonBon, sad se svelo na ta dva izbora! Znači to je opet zapravo VIP-T-Mobile ?

Mislim da mi ipak više paše BonBon, jer tu moram platiti 100kn za žestoku tarifu, dok u BonBonu si složim i za manje ono kaj meni treba kolko sam skužil po uputama od vktr-a
i po njihovoj stranici.


P.S - 3alfa3 se uopće primjeti razlika, znači bilokakva i bilokojem pogledu naspram VIP-a

sad si već pretjeral,vktr ti je rekel odgovor na to već i ja ti govorim sad po 3. put..
bonbon ima identičan signal i sve kaj s tim ide ko i t mobile i tak imaju i tomatmo i vip..boktemazo moja baba bi prije skužila :P
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #28 : 28 Prosinac, 2012, 02:03:17 »

Tomato vs. BonBon, sad se svelo na ta dva izbora! Znači to je opet zapravo VIP-T-Mobile ?

Mislim da mi ipak više paše BonBon, jer tu moram platiti 100kn za žestoku tarifu, dok u BonBonu si složim i za manje ono kaj meni treba kolko sam skužil po uputama od vktr-a
i po njihovoj stranici.


P.S - 3alfa3 se uopće primjeti razlika, znači bilokakva i bilokojem pogledu naspram VIP-a

sad si već pretjeral,vktr ti je rekel odgovor na to već i ja ti govorim sad po 3. put..
bonbon ima identičan signal i sve kaj s tim ide ko i t mobile i tak imaju i tomatmo i vip..boktemazo moja baba bi prije skužila :P
a ne znam baš, možda pokrivenost signala je ista, al moguće da ima neka kompresija zvuka, al opet ne sad tolko da bi radilo probleme
 neke....
jeedino primjetim da meni moja ženka zvuči nekad ko da priča u bačvu, al se tješim da je to do njenog mobitela il je stalno u nekakvoj bačvi, inače se ok razumjem s ljudima, osim kad su pod utjecajem opijata onda moram ponavljat par puta...

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #29 : 28 Prosinac, 2012, 02:06:58 »
to je do telefona..ili vas interpol,cia,fbi ili neko sličan prisluškuje :P
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #30 : 28 Prosinac, 2012, 02:07:26 »
Ovak:

-internet mi je dosta i 200Mb (koristim samo kad mi je nužno, jer doma imam FLAT, a na faksu također)

-besplatno prema curi (250-300min bi mi bilo dosta)

-a gle ostali pozivi su mi od 1-2min, na faksu sam stalno pa uvjek neka zivkanja, SMS isto mi treba jer i to koristim često ( 150sms bi bilo dosta)

- u mobitelu su mi svi brojevi 098/099, u mom kraju svi imaju 098, sad ak ti bi moral reći kolko zovem na druge mreže ne bi mogel, jer imam 095 brojeva oko 5 komada, i 091 oko 2-3 kom.

Eto to bi bilo ugrubo, nisam neki potrošać jer ni nisam mogel biti s mrak tarifom koju imam i koja mi sad za par dana istjeće, zato sam i prelazil uvjek za duplo tarifu.
 


P.S - ma Štef kad ti velim da mi je neko govoril da ti treći operateri imaju slabiju kvalitetu( odnosno slabiju od vipa i tmobilea), al ak su srali kaj ja morem, zato i pitam.
« Zadnja izmjena: 28 Prosinac, 2012, 02:09:54 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #31 : 28 Prosinac, 2012, 02:26:43 »
to je do telefona..ili vas interpol,cia,fbi ili neko sličan prisluškuje :P
moguće, jednom se dogodilo da nam se ubacio neki drugi razgovorr neki lik i baba
"molim...alooo
"šta kaeeš
baš je bilo spooky

Ovak:

-internet mi je dosta i 200Mb (koristim samo kad mi je nužno, jer doma imam FLAT, a na faksu također)

-besplatno prema curi (250-300min bi mi bilo dosta)

-a gle ostali pozivi su mi od 1-2min, na faksu sam stalno pa uvjek neka zivkanja, SMS isto mi treba jer i to koristim često ( 150sms bi bilo dosta)

- u mobitelu su mi svi brojevi 098/099, u mom kraju svi imaju 098, sad ak ti bi moral reći kolko zovem na druge mreže ne bi mogel, jer imam 095 brojeva oko 5 komada, i 091 oko 2-3 kom.

Eto to bi bilo ugrubo, nisam neki potrošać jer ni nisam mogel biti s mrak tarifom koju imam i koja mi sad za par dana istjeće, zato sam i prelazil uvjek za duplo tarifu.
e točno ta zivkanja su problem za brutalnu tarifu(zbog uspostava poziva 29lipa), a prednost bonbona koji računa u sekudnu  (osim ovih 1000 prema bonbonu koje računa u minutu)  i ne naplaćuje uspostavu, ne moraš ti potrošit ni 2 minute a napraviš 5-6 poziva kad trebaš neš sam na brzinu il se dogovaraš s nekim nešto, za cugu kombinacije i to  :toothy11:


a baš nezgodno trošiš (između malog i srednjeg paketa pa ne mogu odlučit šta da ti stavim)
al ajde ako ti stavimo ove veće, tj srednje pakete
30kn 160min prema drugima(al računaj da možeš napravit puuuuno kratkih poziva jer nema uspostave i obračunska je sekunda) u tom slučaju računaj da nećeš razglabat previše sa drugim mrežama
30kn 600mb
10kn 120, poruka malo manje ćeš tipkat jbg  al možeš i malo preć paket nisu tolko skupe poruke a opet ne troišiš tolko da ti treba 400 poruka za 30 kn :icon_biggrin:
1kn 1000 min prema bonbonu

ako uzmeš 80 kn imaš 1 paket u pola cijene pa te ispadne
56kn
i ostane ti 24kn za sljedeći mjesec(pazi da ne pređeš paket pa da ne potrošiš to)
onda drugi mjesec uzmeš 40 kn bon +10 kn bon i u zajedno sa ovih 20 kn šta ti je ostalo aktiviraš opet ovo isto
ali za 71 kn jer sad nisi uzo bon 80 kn pa je puna cijena paketa
i tako jedan mjesec kupiš 80kn drugi 40+10 i tak u krug vrtiš  i ispadne te  cca 65 kn mjesečno u prosjeku ako ne bude neplaniranih troškova ako ćeš se držat paketa

samo s tim računaj da imaš zajebancije oko aktiviranja paketa i to i pregledavanjem stanja računa,  jer ne želiš potrošit ove kune kad potrošiš paket(ja sam to rješio tako da prebacim "višak" kuna na drugi broj koji ne koristim pa mi tamo stoji na sigurnom da ne potrošim slučajno)
 ugl imaš dosta zajebancije za uštedu 20-30 kn mjesečno u usporedbi s tomato brutalna

nadam se da ti je malo jasnija sad ova kombinacija i da će ti bit lakše odlučit

2. opcija
ako ti nije do uštede 20-30kn mjesečno i misliš da se možeš ograničit na  ajmo reć max 4 poziva dnevno u prosjeku na tomatu(što može znači 1 dan 1 drugi dan 8 i tako....) onda si rađe uzmi tomato da mi nebuš poslje psoval kaj se moraš jebat s paketima....
znači moš računat 90ak kuna potrošnje ak radiš malo više poziva točnije 120 mjesečno

3. ocija
ili još bolje ak ti nije problem se još malo protegnut 110 kn za žestoku tarifu onda nemaš brige kolko poziva radiš kolko poruka šalješ i tako dalje...
jedino šta je obračunska minuta, al ne bi trebo bit problem uz ovu potrošnju šta si naveo i uz 1000 minuta prema svima....

računaj da ćeš s bonbon oopciojm morat i curu najebat na bonbon znači i ona će se jebavat s paketima i proklinjat mene što sam te nagovorio na to, ili joj uzet posebni mobitel sa bonbon brojem na koji ćeš ju zvat

a s tomatom vjerojatno nemaš te brige



SVE U SVEMU
bonbon i nije tolko dobar ako trebaš sve  u jednom, meni je dobar jer trošim samo pozive, i isto tako mi za ženku treba malo više razgovora, a i radim mnogo kraćih poziva prema drugim mrežama

ostalo ništa ne trošim
poruku ak moram poslat, pošaljem, 20 lipa je, pa nije neki problem,
a internet ako je neka sila onda si aktiivram za 10 kn mali paket
osim toga uzdržavam 2 mobitela jer imam jedan "poslovni"  :icon_biggrin:


EVO TI SAD IGORE ČITAJ
ako ti nisam dovoljno objasnio preko telefona
« Zadnja izmjena: 28 Prosinac, 2012, 02:37:46 vktr »

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #32 : 28 Prosinac, 2012, 02:49:25 »
E hvala ti, zbilja si mi objasnil .

BonBon će vjerojatno biti, jer meni je i ovo dosta, barem za početak: 160 min prema svim mrežama, 120 poruka prema svim mrežama, 100 MB = 50kuna + 1kn 1000min unutar mreže

Pa kaj se ti paketi kad ih jednom aktiviram, nakon 30 dana sami ne reaktiviraju?

P.S- al ovo gore mi je prejeftino, pa to nit sad nemam a plačam 100kn!

Žestoka tarifa je najbolja, ali ne trošim tolko, eto i za 50kn sam si složil paket... ma da je i 80kn opet je super :icon_thumright:

Sad bum na tome tolko mjesečno ušparal kolko mi na pretplati daju jeftinije mobitel, čak i više...jabamu koji lopovi, samo velim, kad imaš pretplatu ne moraš niš misliti o bonovima i tim uključivanjima itd
« Zadnja izmjena: 28 Prosinac, 2012, 02:53:15 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #33 : 28 Prosinac, 2012, 03:01:53 »
E hvala ti, zbilja si mi objasnil .

BonBon će vjerojatno biti, jer meni je i ovo dosta, barem za početak: 160 min prema svim mrežama, 120 poruka prema svim mrežama, 100 MB = 50kuna + 1kn 1000min unutar mreže

Pa kaj se ti paketi kad ih jednom aktiviram, nakon 30 dana sami ne reaktiviraju?

P.S- al ovo gore mi je prejeftino, pa to nit sad nemam a plačam 100kn!

Žestoka tarifa je najbolja, ali ne trošim tolko, eto i za 50kn sam si složil paket... ma da je i 80kn opet je super :icon_thumright:

Sad bum na tome tolko mjesečno ušparal kolko mi na pretplati daju jeftinije mobitel, čak i više...jabamu koji lopovi, samo velim, kad imaš pretplatu ne moraš niš misliti o bonovima i tim uključivanjima itd
ak ti je to dosta, još bolje,
znači 51kn mjesečno po normlano cijeni
ili  36kn ako aktiviraš razgovore u pola cijene(to možeš ako kupiš bon od 80 kn) i ako ćeš tako kombinirati jedan mjesec kupiš  80bon jedan mjesec 10 kn ispada te 45 kn u prosjeku,
istina, aktiviraju se sami, ali što ako potrošiš prije istečenih 30 dana, onda moraš deaktivriat i aktivirat ponovo
zato moraš stalno pazit kakvo je stanje, slanjem poruke na neki broj, ili na netu imaš ulogiraš se pa ti isppiše sve
a paketi se aktiviraju slanjem porukica, treba š poslat 6-8 poruke za deaktivirat i aktivirat paket razgovora(ako ti se dogodi da ga potrošiš prije vremena), al to ja prek neta rješavam , jedino je problem ak nisi pri netu, meni se ne da to tipkat, pa nazovem službu za korisnike pa njima velim da mi to naprave(reci ak će ti trebat broj službe, skrivaju ga ko zmija noge  :toothy12:)
al dobro ak si se odlučio na to  budeš vidio prvi mjesec 2 kolko ćeš trošit i kak to sve ide, ak niš u najgorem slučaju za 3mjeseca čini mi se  moš opet prebacit broj na drugu mrežu, a možd i dođe neš jeftinije onda a možd i bonbon neku akciju ubaci

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #34 : 28 Prosinac, 2012, 03:09:16 »
Ma imam I900 pa to mogu radit i prek mobitela, a da prva aktivacija prvog paketa je 50%niža, pa onda ću uzet ovu za 60kn i na isto me dođe, a onda zbilja netrebam brinut, al kak veliš regat ću se na njihovoj stranci pa ak se to sve gore može pratit budem gledal jednom tjedno :icon_thumright:

Ne, zbilja ak je tak onda je zbilja povoljno.... Kad riješim pretplatu onda se javim za broj ak bum trebal :icon_thumright:

Nek kad hoću taj BonBon to sve rješavam u T-Centru, znači kad mi pretplata istekne samo im velim da hoću da mi prebace br. na BonBon?
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #35 : 28 Prosinac, 2012, 03:15:45 »
Ma imam I900 pa to mogu radit i prek mobitela, a da prva aktivacija prvog paketa je 50%niža, pa onda ću uzet ovu za 60kn i na isto me dođe, a onda zbilja netrebam brinut, al kak veliš regat ću se na njihovoj stranci pa ak se to sve gore može pratit budem gledal jednom tjedno :icon_thumright:

Ne, zbilja ak je tak onda je zbilja povoljno.... Kad riješim pretplatu onda se javim za broj ak bum trebal :icon_thumright:

Nek kad hoću taj BonBon to sve rješavam u T-Centru, znači kad mi pretplata istekne samo im velim da hoću da mi prebace br. na BonBon?
da u tekom centru nekom, trebat će ti puk od te kartice koju prebacuješ broj i osobna, čekaš nekih tj dana prebacijvanje, za to vijeme normalno koristiš mobitel

Offline Lumpri

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 582
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Mašingevera
  • Moja Kaciga: FM
  • MojSetup: Top Trophy
  • MojSpuh: Top Nardo
Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #36 : 28 Prosinac, 2012, 09:44:04 »
evo nisan čita cjelu temu...upravo gledam letak što m iga je dao čika iz bonona reklamirajuči ih...

za 10kn imate 40minuta prema svima 120 sms-ova prema svima i 100mb interneta
za 30kn imate 160minuta prema svima 400sms-ova prema svima i 600mb interneta
za 60kn 400minuta izvan mreže + 600 u mreži 1000sms-ova prema svima i 2gb interneta
za 90kn prva dva polja prazna (šta bi trebalo značit pozivi i sms neograničeni) i 4gb prometa
i naravno ono za 1kn 1000minuta u bon bonu...

ako je tako svtavno naj isplativije bi trebalo bit

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #37 : 28 Prosinac, 2012, 10:26:22 »
P.S - 3alfa3 se uopće primjeti razlika, znači bilokakva i bilokojem pogledu naspram VIP-a

Ne, jer tomato koristi vipovu infrastrukturu. Tomato je brand vipa kao sto je i bonbon od tmobilea

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Re: Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #38 : 28 Prosinac, 2012, 10:32:30 »
P.S - 3alfa3 se uopće primjeti razlika, znači bilokakva i bilokojem pogledu naspram VIP-a

Ne, jer tomato koristi vipovu infrastrukturu. Tomato je brand vipa kao sto je i bonbon od tmobilea

a jel bas ista pokrivenost,signal?nemas jeku u razgovoru ili krcanje krckanje?ono bas je ful isto ko i vip?
kae to od vipa mreza??


















 :icon_biggrin:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Re: Odg: Re: Odg: Neka dobra mobilna tarifa (VIP-TELE2-Tcom)
« Odgovori #39 : 28 Prosinac, 2012, 10:37:32 »
:icon_biggrin: