Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Radilica 10mm i 12 mm  (Posjeta: 2513 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Radilica 10mm i 12 mm
« Odgovori #20 : 03 Prosinac, 2012, 23:40:08 »
aha, a okej, hvala daj mi sam reci da ostavim onda iglicasti sta dobim sa njim? imam koristen malossiev a ovaj je ipak novi a ima ga onda radislav sta stunta sa aerox s njim sam raz i rek da je dobar i to

Treba videti kakav je taj igličasti koji dođe sa radilicom, a ležajevi se gledaju prema tome kolko su prešli a ne jel su novi ili ne, ako si ga vozil 1000km nema potrebe da ga bacaš...
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Radilica 10mm i 12 mm
« Odgovori #21 : 04 Prosinac, 2012, 00:07:28 »
danc, jel isto za lezaj proci 10 tisuca km na midraceu , na serijali, s losim podmazivanjem... bla bla...

kad jednom lezaj izvadis van i stoji na vlazi on je za baciti

bolje novi koji je kvalitetom tu negdje nego polovni koji je vec trpio naprezanja.. ne kosta ga nista... ali ako se lezaj raspadne kostati ce ga ohoho...

ja sam imao malossi lezaj koji je vozen par tisuca na base setupu, izletio osigurac i sjebe mi termogrupu, lezaj iglicasti ok bio, stavim drugi sport kit, vozim mozda 1000km i skinem masinu jer sam odlucio staviti BB i prodam sport kit i pri skidanju klipa iglicasti se rasuo cijeli  :toothy11:

od tada sam vidio da je lakse dati 50kn nego riskirati havariju
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Radilica 10mm i 12 mm
« Odgovori #22 : 04 Prosinac, 2012, 00:28:05 »
danc, jel isto za lezaj proci 10 tisuca km na midraceu , na serijali, s losim podmazivanjem... bla bla...

kad jednom lezaj izvadis van i stoji na vlazi on je za baciti

bolje novi koji je kvalitetom tu negdje nego polovni koji je vec trpio naprezanja.. ne kosta ga nista... ali ako se lezaj raspadne kostati ce ga ohoho...

ja sam imao malossi lezaj koji je vozen par tisuca na base setupu, izletio osigurac i sjebe mi termogrupu, lezaj iglicasti ok bio, stavim drugi sport kit, vozim mozda 1000km i skinem masinu jer sam odlucio staviti BB i prodam sport kit i pri skidanju klipa iglicasti se rasuo cijeli  :toothy11:

od tada sam vidio da je lakse dati 50kn nego riskirati havariju

IStina.

Ali velim, ja sam odvozil 1000km na malossi MHR igličastom(serijala), raskopal mašinu stavil base kit i vratil igličasti i još je sve bilo dobro nakon 4000km...tak da kod mene nije bilo problema, ali eto dogodi se sranje pa se lupaš u glavu kaj me je koštal novi igličasti...kak tko hoće, novo je novo to se zna!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Radilica 10mm i 12 mm
« Odgovori #23 : 04 Prosinac, 2012, 00:29:33 »
tocno to nikad se ne zna.. moze on trajati tko zna koliko, ali ja imam praksu od tada staviti sve novo i biti mirnije savjesti...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta