Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji univerzalni instrument ?  (Posjeta: 4068 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Koji univerzalni instrument ?
« Odgovori #20 : 04 Prosinac, 2012, 01:05:38 »
"Accuracy: +-(0.5%+3)"..Ako mi netko može ovo objasnit ? Da li je ovaj postotak razred točnosti instrumenta odnosno u kojim granicama može varirati pogreška oko izmjerene vrijednosti..A ovaj "+3" u kojoj vrijednosti može ići najmanje značajna znamenka prikazana na displayu..Odnosno za mene bi bilo povoljnije da su oba ova broja što je moguće manja ? Nek me neko potvrdi ako zna.. :toothy10:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji univerzalni instrument ?
« Odgovori #21 : 11 Prosinac, 2012, 08:43:15 »
Onaj iz čipoteke ti je super za 100kn, i UNI-T je super marka za amatere, a ak hočeš profi onda se bira fluke koji ima doživotnu garanciju ili nešto zeru jeftiniji metrel...

a koji je onaj koji ti imaš?

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Koji univerzalni instrument ?
« Odgovori #22 : 19 Prosinac, 2012, 17:19:39 »
Uglavnom je pao izbor na http://www.ebay.com/itm/New-AC-DC-YH-103-Mini-Digital-Multimeter-Multeitester-/190753640760?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2c69cd9138 ili http://www.ebay.com.au/itm/Digital-Voltmeter-Ammeter-Ohm-Test-Meter-Multimeter-New-/190452347958?pt=AU_B_I_Electrical_Test_Equipment&hash=item2c57d83436&_uhb=1#ht_5546wt_907 ? E sad još samo moram dobro razmislit jer ovaj prvi ima osigurač na svim područjima ali nemože mjerit izmjeničnu struju al to ionako nevjerujem da ću ikad mjerit i nemože mjerit kapacitet dok ovaj drugi ima i te opcije ali nema osigurača na ovom mjernom području od 20A..Cijena im je ista ako se uzme u obzir da sa prvim dobijem i bateriju dok sa drugim ne dobijem bateriju.. :toothy10: :toothy9:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline kos3

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 441
  • Spol: Muški
  • Inženjer eleteh.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG, Hrašće
  • Moj Skuter: runner 50sp
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: mhr replica
  • MojSpuh: Yasuni r
Odg: Koji univerzalni instrument ?
« Odgovori #23 : 19 Prosinac, 2012, 22:15:37 »
Uzmi si ovaj kaj moze mjerit sve bez obzira na osigurač, samo treba pazit kaj se mjeri i to je to nemaš straha...

Onaj iz čipoteke ti je super za 100kn, i UNI-T je super marka za amatere, a ak hočeš profi onda se bira fluke koji ima doživotnu garanciju ili nešto zeru jeftiniji metrel...

a koji je onaj koji ti imaš?
Onaj s kojim sam mjeril kod tebe je bil fluke true rms od jedno 2000 i kusur kn, al to nije najjeftiniji iz moje radinosti.. ima jedan on 2500€. Jbg al najbitnije da mi se svaki instrument isplatil i da zarađuje