Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Stalker problem  (Posjeta: 571 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline niksam

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
Gilera Stalker problem
« : 18 Travanj, 2022, 00:08:01 »
Pozdrav,
 Nisam neki poznavaoc skutera pa da pitam. Nedavno sam uzeo polovni Stalker i radio je normalno,odnosno baterija je bila nešto slabija ali ako se palio u manjim razmacima  nije trebalo palit na kurblu,i sve je radilo,žmigavci,pokazivač goriva. Danas sam ga upalio na kurblu normalno ali kad dam kontakt totalno mrtav,na kurblu pali bez problema ali ne rade žmigavci lampca za ulje i pokazivač goriva. Je li moguće da je akumulator mrtav ili je nešto drugo u pitanju. Ne mislim ja to sigurno popravljat jer se ne kužim ali barem eto okvirno ako neko zna šta bi moglo biti, hvala.

Offline Chiko83

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • YearsYears
  • Mjesto: Petrovsko
  • Moj Skuter: Aprilia sportcity 70
  • Moja Kaciga: Smk
  • MojSetup: Dr evo, malossi fly...
  • MojSpuh: Motoforce
Odg: Gilera Stalker problem
« Odgovori #1 : 18 Travanj, 2022, 00:58:11 »
Možda ak si ostavio kontakt slučajno preko noći, pocuclao ti je svu struju iz akumulatora.... Ak imaš punjač spoji ga na akumulator, al ne duže od 1-1,5 h, ili ak imaš u susjedstvu nekog da ti posudi aku od skutera pa da probaš... Uglavnom, nemaš struje za električna trošila.... A na kurblu ti pali čak i da izvadiš akumulator...

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Gilera Stalker problem
« Odgovori #2 : 18 Travanj, 2022, 07:08:39 »
Ma star akumulator.

Nadji negdje novi za 150kn i sve ce ti opet radit.


Znaci akumulator na autu ili skuteru ne smije nikad pasti ispod 12V jer ako tako bude stajao nece se nikad vise moc napuniti.

Akumulatori su puni na 13V i dok se vozis tj dok se puni voltaza skoci na 14V

Ugl tebi je akumulator oslabio, i ne zadovoljava minimalni napon od 12V

Kupi novi, ako nakon nekog vremena i novi akumulator krepa… onda je vjr problem u alternatoru.  :laughing7:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline niksam

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera Stalker problem
« Odgovori #3 : 18 Travanj, 2022, 08:02:55 »
Ok,
 Hvala na na odgovorima,budem probao kupit novi akumulator.