Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ubrzanje sf2  (Posjeta: 1535 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Macak sf

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 659
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot sf2
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSetup: MHR replica
  • MojSpuh: Yasuni r
Odg: ubrzanje sf2
« Odgovori #20 : 17 Studeni, 2012, 18:26:44 »
jel znate sto sve treba uz dr evo nabaviti?tvornicka radilica ima 16 500 km,trebala bi bgm evolution ako se ne varam mada znam i nekih koji su sa tvornickom napravili 40 000.
Usisne lamele isto neke.I kakvi mi federi onda trebaju i sto jos?
Kao prvo i osnovno treba ti veća frga neka 17.5 ili 19-ica,radilica ti je tvornička sasvim okej samo ti preporučam da promijeniš
ležajeve i semeringe,usisne lamelise stavi malossi karbonske,što se tiće centralnog federa meni se pokazao koo najbolji
tvorniči sa žutim malossi federima dok sam vozio na tvorničkom kuplungu,variomat pod obavezno ako želiš izbjeći rupu u ubrzanju a ako želiš možeš promijeniti i kompletan usis i prirubnicu nešto u stilu stage 6 jer češ lakše moći stavit veću frgu bez dodatne zajeb...i onda igranje oko uštelavanja  :icon_thumright:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: ubrzanje sf2
« Odgovori #21 : 17 Studeni, 2012, 18:41:45 »
tvornicka prirubnicu ima sirinu 17.25, tako da je ona uvijek usko grlo... a za radilicu, izdrzljiva je , ali ako vec idem mijenjati lezaje koji su ok, onda bih mjenjao i radilicu
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Macak sf

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 659
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot sf2
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSetup: MHR replica
  • MojSpuh: Yasuni r
Odg: ubrzanje sf2
« Odgovori #22 : 17 Studeni, 2012, 19:26:54 »
tvornicka prirubnicu ima sirinu 17.25, tako da je ona uvijek usko grlo... a za radilicu, izdrzljiva je , ali ako vec idem mijenjati lezaje koji su ok, onda bih mjenjao i radilicu
Ma može se  voziti na tvornićkoj prirurbnici jer sam se i ja vozio na njoj ali malo proširenoj iako nije to to i zato sam mu preporučio
drugi usis i prirubnicu a što se tiće radilice kolega je pitao dali se treba mijenjati a i sam kažeš da je izdržljiva pa je zakljućak da je nemora mijenjati a kad već sređuje motor i stavlja kit pa će mu se motor i jače vrtiti pa sam mu samo savjetovao da promjeni
ležajeve da nemora razmišljati koliko će mu ovi na skutu još dugo izdržati iako ne kužim ovu tvoju logiku da kad mijenjaš ležajeve
da bi i mijenjao radilicu  :dontknow:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: ubrzanje sf2
« Odgovori #23 : 17 Studeni, 2012, 19:38:08 »
ako radilica nema lufta ok, ako ima, a obicno na tim kilometrima vec dobije luft onda bih je i mijenjao ako ide nesto jace od serijale..
dalje,, lezaji ako nemaju lufta i ne cuju se, nezz zasto ih mijenjati...


na ovo konkretno mislim.. na 16 tisuca otvoris blokove radi izmjene dobrih lezaja i stavis lezaje s 0 km, ali radilicu sa 16tkm... mislim da je sve jasno....
radije ostaviti sve i promijeniti samo iglicasti na klipu novim jacim i dok ne javi znakove radilica ili lezaji da nesto nije ok ne dirati nista  :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline SrkiB94

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 563
  • Spol: Muški
  • Kina sine Kina
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Poreč
  • Moj Skuter: Aprilia SR150
  • Moja Kaciga: AGV K3 Donkey
  • MojSetup: bit će aBd
  • MojSpuh: Giannelli Freeway
Odg: ubrzanje sf2
« Odgovori #24 : 18 Studeni, 2012, 18:07:00 »
mali update! sad je sve postelano. stavljeni su zuti malossi federi i nabavljen je serijski centralni,sad me mrvicu zezaju bas velike uzbrdice ali neznatno. Sad se nabavlja kit pa ce to doci sve na svoje.hvala na pomoci
ma samo gass
:peugeot: :aprilia:
iznad svega čast