Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sprint Eagle (ORAO)  (Posjeta: 8473 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Sprint Eagle (ORAO)
« Odgovori #40 : 12 Svibanj, 2013, 00:28:26 »
to su meni sa sym-a maznuli vurice  ;D 
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline micko.macak.5

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sprint Eagle (ORAO)
« Odgovori #41 : 13 Svibanj, 2013, 21:34:02 »
Pozdrav dečki ! Novi sam na forumu pa vidim da se zanimate oko ovoga motorčića  :)
http://www.njuskalo.hr/skuteri-do-50/baotian-diablo-bt49qt-20b3-oglas-4147547
Upravo sam ga ja kupio od te firme ! za  2012  su uvezena samo dva takva modela z HR ! Inače Pravi naziv skutera je Baotian falcon  50 r MODEL : BT49QT20C
TO VAM JE  2 T MOTOR ! OVO KAJ ONI PIŠU U SPECIFIKACIJAMA NEMAJU POJIMA TO VAM JE ZA  4 T MODELE !
Firma koje ja uvezla je miles uz Varaždina http://miles.com.hr/webshop/ Mogao bi pričat 24 h o tome kako se motor naručuje i kolko čekaš da dođe i kakav model da dođe ! Uglavnom muka isusova i AKO NEBU BUDE KUPOVAL PREKO TE FIRME NEKE SE OBORUŽA ŽIVCIMA !
Motor super izgleda evo par slika da vam pokažem ! svojega ! A kaj se tiće same firme miles ! nema baš neke pohvale ! inače motora naručjuete po nabavnoj cijeni BEZ TRGOVAČKE MARŽE ali ga zato čekate BAREM  MIN. 7 MJESECI  ! I STIM DA NI SAMI NEZNATE KAKAV BUDETE SKUTER DOBILI JER OVI U FIRMI NEMAJU POJIMA KAJ SU NJIMA KINEZI POSLALI ! UGLAVNOM MOTOR VAM JE U KUTIJI RASTAVLJEN ! 500 KN VAM JE KAO  NULTI SERVIS !  ! KAJ SE TIĆE VURE PRECIZNA JE NA  1 Km/h tako da ako piše da ide motor 65 km/h onda i ide a ne na ostalim kinezima piše da ideš  85 a voziš se  60 !
ako vas kaj zanima oko toga skutera samo dečki pitajte ! DOKTORIRAL SAM NA NJEMU VEĆ !!!!!! 



[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]
« Zadnja izmjena: 30 Svibanj, 2013, 13:26:47 micko.macak.5 »

Offline micko.macak.5

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sprint Eagle (ORAO)
« Odgovori #42 : 13 Svibanj, 2013, 21:56:18 »
Inače samo malo još općenito o tome skuteru ! Svaka država ima svoj brend pod kojim ga uvaža ! Naravno samo mi u usranoj Hr nemamo neki svoj brend kineskih skutera ! jedino BETA MOTO uvaža skuter pod brendom luna !!!! To vam je jako široka tema da vam objasnim  al evo samo za primjer ! Kako u srbiji se prodaje pod imenom SPRINT EAGLE , U Poljskoj zipp simpli , u njemačkoj Baotian tigre ili NovaMotor GT3 , GS Racer 2 , Luxxon F104 , onda u Italiji motobi pesaro 50 replica, u Engleskoj Baotian Falcon  50 ,  A POD NAZIVOM BAOTINA DIABLO SE PRODJE U ŠVEDSKOJ !!!! E sad ima različitih modela od 2t 4t analogna vura digitalna . malo surfajte pa ćete vidjeti , potražite pod slike u googlu ta marke kaj sam nabrojal ! E sad !
pošto mi u hr nemam svoj brend odnosno nema firme kaj bu uvažala taj skuter onda su Milesu ( firme gdi sam ja kupil ) uvalili dva Baotian falcona koji su bili namjenjeni za ENGLESKO  TRŽIŠTE ! E sad ovi meni u milesu tvrdili da je to kao Baotian diablo plavo bijele boje  i navedu spcifikacije koje su im kinezi poslali ! a na kraju ja dobio popuno drugog skutera ! odnsono skutera za englesko tržište ! tako da oni u firmi nemaju pojima kaj im kinezi ne pošalju dok ne otvore kutije  :) Inače oni meni tvrdili da je to baotina diablo plavo bijele boje ! na kraju dobilo višebojnoga Baotian falcon
dalje ! kaj se tiče specifikacije kaj su oni napisali ! TO NEMOJTE NI ČITAT ! prvo motor  je  2 T !!!!!
NIKAKVIH  4 VENTILA TO SU IMALI KINEZI EKSPERIMENTALI MOTOR 4 T KOJI JE UKINUT 2009 ! MOTOR SE TRGAL I NIJE VALJAL NIŠT
IMA 13 COLA KOTAČE A NE  12 KAKO PIŠE
AKO VAS JOS KAJ ZANIMA SAMO PITAJTE ! KAŽEM DA SAM DOKTORIRAL NA TOM MODELU SKUTERA  :)

[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]
« Zadnja izmjena: 13 Svibanj, 2013, 22:06:48 micko.macak.5 »

Offline karbon1

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sprint Eagle
Odg: Sprint Eagle (ORAO)
« Odgovori #43 : 02 Srpanj, 2013, 22:18:24 »
I ja imam takodje ovog sprinta i stvarno nisam pozalio sto sam ga gupijo, ima bolesno dobro ubrzanje na njemu je sve serijala.Isao sam sa njim 80 km/h nisam ga htio vise tjerat i sat mu ne laze skoro u opce.
Jedino ako zelite da vam motor bude duze pravite vi mjesavinu iskljucite uljnu pumpu to je prvo sto na njemu ode.
Mana mu je jedino crna mat boja koja se ljusti al i to se da ispraviti.
I mene zanima kako se puni kod njega gasni amortizer i kojim gasom se puni??

Offline unbeatble

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vitez,BiH
  • Moj Skuter: Speedfight 2 x2
  • Moja Kaciga: Caberg J1+
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Sprint Eagle (ORAO)
« Odgovori #44 : 11 Srpanj, 2013, 00:54:48 »
O drugovi, ala vam se piše  :happy3:

Skuter do sada nije imao niti jednog problema, od kupovine je prešao 700 kilometara, radio sam mu par stvarčica i planiram nešto preko zime da uradim, pa evo malo sličica..

Uradio sam mu alu podnice




Evo sad neke vizije







Jednostavno, matirat ga ponovo, detalje u karbonu da odradim, stopku mat folijom da primi onakav oblik, prednji kraj da spustim i ende :)  I crvena trakica na felne, na ''nosu'' ITALY flag i na bocnim plastikama naljepnice nekog drugog foruma, nebitno, imam i to odrađeno al da ne bude  :angry9:
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk !

Offline unbeatble

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vitez,BiH
  • Moj Skuter: Speedfight 2 x2
  • Moja Kaciga: Caberg J1+
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Sprint Eagle (ORAO)
« Odgovori #45 : 13 Travanj, 2014, 23:56:52 »
Ovdje može katanac, prodao se prije skoro dva mjeseca, nisam ulazio odavno :)
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk !