Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: leovince zx !!!  (Posjeta: 16622 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: leovince zx !!!
« Odgovori #40 : 16 Kolovoz, 2008, 15:32:04 »
kao prvo nemozes sam raditi,pogotovo ako ti je prvi put,kupis si malossi set,u njemu dobijes 3 seta-tri tvrdoce,

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: leovince zx !!!
« Odgovori #41 : 16 Kolovoz, 2008, 15:33:16 »
kao prvo nemozes sam raditi,pogotovo ako ti je prvi put,kupis si malossi set,u njemu dobijes 3 seta-tri tvrdoce,

sam ne mos kao sto speed kaze, a ne kupuj federe nikakve jer ces dobiti uz zx-a, u slucaju da ne pasu onda kupuj, al prvo trazi polovne bijeli i l zute malossi za serijsko kvacilo, ako ne bude bilo onda kupuj cijeli paket 130kn  :icon_thumright:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Toyota Jarun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
  • MojSetup: Serijski....
Odg: leovince zx !!!
« Odgovori #42 : 16 Kolovoz, 2008, 15:38:06 »
puno fala decki!! :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:
لا تفعل لغيرك،ما لا تريده أن يفعله الآخرين لك
Ne čini ono sto ne želis da drugi čine tebi

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: leovince zx !!!
« Odgovori #43 : 17 Kolovoz, 2008, 08:52:30 »
Ja sam na minarelliju uz ZX-a dobil rolice i nekakve žute federe kuplunga. Sve je bilo super, i zvuk je bil prebolestan za razliku od serijskog, ali ima jedan ali.

Vozim se duže vrijeme i ponekad popizdim na taj zvuk. Dobro ti neki vele da iritira nakon duže vožnje al ipak to je stvar pojedinca...

Ja znam ponekad i 120 km napravit u komadu i kad smo još dvojica na motoru i kad je još cijelim putem lagana uzbrdica... Nema tišine tu  ::)
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: leovince zx !!!
« Odgovori #44 : 18 Kolovoz, 2008, 09:33:23 »
Neznaš ti što je iritacija dok nečuješ LeoVince sprinter ili tako nekako. Taj se dere ko da skuter ima 10 takTTova.

Eo jedno nubovsko pitanje. Da li bi bilo moguće što postići kada bi eksperimentirao sa drugim sajlenserima na takvim auspusima. Veći, duži, širi... od onih koji dolaze serijski? Ili nije nitko probavo ??

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: leovince zx !!!
« Odgovori #45 : 18 Kolovoz, 2008, 09:52:43 »
Neznaš ti što je iritacija dok nečuješ LeoVince sprinter ili tako nekako. Taj se dere ko da skuter ima 10 takTTova.

Eo jedno nubovsko pitanje. Da li bi bilo moguće što postići kada bi eksperimentirao sa drugim sajlenserima na takvim auspusima. Veći, duži, širi... od onih koji dolaze serijski? Ili nije nitko probavo ??

za mene je sprinter najtsi spuh od leo vincea :dontknow: sve ovisi o trenutnom stanju spuha. A sto se tice topa, ja sam radio duzi i dobije se manje dB  :icon_thumright:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: leovince zx !!!
« Odgovori #46 : 18 Kolovoz, 2008, 10:28:33 »
Kad smo se mi vozali sa tim leovinceom to je mene ubijalo. Ni nije toliko glasno koliko predeka pomalo. A možda je bio i sjeban.

Najbolji zvuk je kada ti pukne grana i onda još opizdiš neku rupu na cesti pa se lom narikta. Prolazim kroz grad i hoću umrjet od srama.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: leovince zx !!!
« Odgovori #47 : 18 Kolovoz, 2008, 11:46:03 »
Neznaš ti što je iritacija dok nečuješ LeoVince sprinter ili tako nekako. Taj se dere ko da skuter ima 10 takTTova.

Eo jedno nubovsko pitanje. Da li bi bilo moguće što postići kada bi eksperimentirao sa drugim sajlenserima na takvim auspusima. Veći, duži, širi... od onih koji dolaze serijski? Ili nije nitko probavo ??

za mene je sprinter najtsi spuh od leo vincea :dontknow: sve ovisi o trenutnom stanju spuha. A sto se tice topa, ja sam radio duzi i dobije se manje dB  :icon_thumright:

Aj jedno pitanje za tebe SlowRider pošto se kužiš. Dal bi se ZX čul puno tiše kad bi montoral na kraju postojećeg topa još jedan zx top kojeg bi zafrknul da ide nazad? I dal bi izgubil kaj na performansama?

Ja bi iz zajebancije baš probal tak nekaj!   :icon_biggrin:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline STunrider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
  • ...Riding is a special gift, without that gift ...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ?ur?evac
  • Moj Skuter: se na dva kotaca (Jetforce) xD (NA PRODAJU!!!)
  • MojSetup: nop...
Odg: leovince zx !!!
« Odgovori #48 : 20 Kolovoz, 2008, 13:18:23 »
aid da ne otvaram novu temu, jel zna netko sta bi se sve trebalo napravit kad bi ja ugradio zx na jet (tsdi, pricali su mi da bi trebalo mjenajt neku mapu paljenja?!
...Riding is a special gift, without that gift we would be nothing and nobody, so you must use in best way you can... Jet na prodaju!!!

Offline speed_ceky_klc

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 pure jet
  • MojSpuh: leovince tt
decki-svi do zadnjeg
« Odgovori #49 : 20 Travanj, 2009, 21:49:56 »
sta mislite koje rolice da stavim na speedfight da bolje ide i iam zx?????? :hello: :hello:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: decki-svi do zadnjeg
« Odgovori #50 : 20 Travanj, 2009, 21:55:20 »
sta mislite koje rolice da stavim na speedfight da bolje ide i iam zx?????? :hello: :hello:

ako je multivar oko 7.5 gr, ako nije onda mislim da ce mu seriske 7.9 biti ok...
a imam jednu ideju stavite pod sticki temu Leo Vince ZX i vecini ce te olaksati kada vide da se ne otvara tjedno 17 tema sa istim naslovom...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline speed_ceky_klc

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 pure jet
  • MojSpuh: leovince tt
Odg: leovince zx !!!
« Odgovori #51 : 23 Travanj, 2009, 20:32:08 »
ok i hvala
 ;D ;D ;D ;D ;D

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: leovince zx !!!
« Odgovori #52 : 23 Travanj, 2009, 20:35:48 »
sa zx-om se dobiju leovince role 6,7g