Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VXR 180 swap na SP,struja pitanje  (Posjeta: 3501 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #20 : 11 Studeni, 2012, 13:21:28 »
de drnda dobro je..izgleda da ti si tu najveći fanatik u temi..govoriš ko da bi vxra base skuter napral u svim režimima.
ko i da sr 150 bi išel bolje nego vxr..al ne denes.
ovo za sp i moment bolje neću ni komentirat..
sa st125 seriskim sam deral sr150 i u startu i u krajnjoj,a to ti more potvrdit i glavonja koi je vozil taj sr150 i još jedan član foruma koi se ganjal s nama.
postaješ ko oni neki koi piše kak samo njihovo valja i ide najbolje a ostalo ko da biciklo gaziš..
tema je zrela za ključ
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #21 : 11 Studeni, 2012, 13:28:13 »
nemam neke predrasude, niti me zanima jedan niti drugi.. vecinom ljudima savjetujem vxr kad me pitaju, jer su sp vecinom ubijeni i onda ce biti kako nevaljaju ovo ono, a ako netko nezna sam neke stvari, ovako mu je jednostavnije...

osobno, pored spa nebih ni razmisljao o vxru....

ne kontam price da sp nemoze izrzati neku veliku kilometrazu i te sheme... ako 50ccm koji je pod puno vecim naporom od spa izdrzi preko 80 tisuca km u 3-4 godine, onda neznam na kakvim drogama netko treba biti da izbaci takvu glupost... ima ovdje par malagutija i pezoa koji su odvrtili davnih dana 100 000 km i jos i dan danas voze bez problema...

sp po gradu trosi i manje od 6l. pitaj paju, vanjosia i walkaia koliko im skuteri trose i kako ih voze...


steef , gdje sam ja rekao da je 70 base jaci od leadera... ne okreci rjeci kako bi ti htio...

to da vxr ide kao sr je istina... jer sam i ja i vlasnik vxra se puno puta mijenjali za skut i vozili se, a i taj vxr ide identicno kao i drugi u okolici, znaci nikakav grob nije....

to za moment... stanite sa 50 kmh vxr i sp pa vidi kako koji ide, stanite na uzbricu pa opet probajte, stanite kako god hocete. otvori masine i pogledaj hod i promjer klipa... ako kontas mehaniku, milsim da je svaka rasprava bezvezna i nije vrijedna spomena...

sr nije nesto brz , ali je ekonomican,  u uspredbi s bilo cime, ne vidim skutera koji zahtijeva manje odrzavanje...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #22 : 11 Studeni, 2012, 14:06:03 »
rekoh da je tema otišla u krivom smjeru..
stvar je izbora,neko više voli 2t neko 4t isto ko i u drugim stvarima,al treba bit objektivan.
al da su bile bolje cvaje,proizvodile bi se i danas isto ko i wartburg.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #23 : 11 Studeni, 2012, 16:49:03 »
šefovi,takav se situacija nije bas pokazala kako vi pričate...
kad su na crtu stali serijski vxr i serijski sp,ne znam koliko vama znaci da sp ide puno bolje ako je par metara ispred njega,zbog toga baciti tolike pare u vjetar?a krajnja je opet malo na strani vxr-a...

sta je sa potrosnjom ulja,benge i pouzdanosti?to 0 bodova a?

usporedujete tu remen i membranu koji mogu durati 15-20 tkm,ako je nekom to problem promjeniti u 2-3 sezone nek ni ne kupuje motor onda...
da me krivo ne shvatite nemam ja nista protiv sp-a cak naprotiv,gusti su gusti ali i sp-ovo vrijeme polako odlazi u povijest i to je to...

i opet dolazimo do toga,baciti tolike pare zbog nesto boljeg ubrzanja?da znate koliko posla ima ne bi mu to nikad savjetovali,jos ce imati 1 amortizer i masina ce biti uvućena zbog klackalice koja smeta i to ne izgleda bas lijepo
Cini mi se da je duje pricao bas kontra ono sto ti sad govoris,realno s tim masinama prosao je vise nego ja i ti zajedno puta 10 i sam je rekao u smislu da ce prije stradat vxr masina nego sp masina

ja sa fx-om stanem na crtu sa x9 evo 250,ne znam jel ie il karb i malo mi pobjegne u prvih par metara i tako se drzimo,tako da dosta o tome.

ajmo dalje,kupis vxr od nekog starijeg covjeka koji nije navikao da se na skuteru mijenja ulje svakih 4-5.000 pa da vidimo sta ce bit kad odvozi s njim vise neg smije bez zamjene ulja,sta ces onda?
Miki nemas bas nekih komentara u korist sp-a pa pises gluposti,iako moram priznati od tebe sam i očekivao gluposti ali sa ovim zadnji komentarom si iznad svake gluposti,nemam riječi za to evo iskreno...

ko da ja napisem,kupis sp-a od covjeka koji nije znao da treba točiti ulje u sp-a pa da vidimo sta ce biti kad taj sp dode u tvoje ruke  :headbang:

usporedujes se sa kramom od skutera,i sad jos kazes da ima multivar e pa ja cu ti prvi reći da muljas naveliko,stani sa mnom na crtu pa ces vidjeti disi...

ugl ja sam rekao sta se tu sve treba raditi i da je isplativost 0,vidio sam kako izgleda novi runner sa sp makinom i ne bi mi nikad palo ni na kraj pameti da se oslucim za takvu glupost,uostalom steef ti je sve rekao :*
Hahahah,SP180,sr150 da ne kazem vise su 4t nego 2t tako da kao sto i drnda kaze kvarova ni nema

nista ne muljam,x9 je gujetov i nek sam i potvrdi kako je bilo nema razloga da laze u moju korist :)

ovo za ulje sam rekao,jer sam od par ljudi znao cuti da su znali prec po 15.000 a da ulje ni ne promjene i ne smatraju to lose,jer koliko vidim ocekuju da predje kao i auto bez izmjene ulja...ja sam se malo glupo izrazio pa je to izgledalo jos gluplje al prokontaj malo

btw,ja neam nista protiv tih 4t vozilica,cak stavise sve bi dao za jednog x9 250ie

btw,koliko sr150 trosi?
« Zadnja izmjena: 11 Studeni, 2012, 16:51:19 Miki-speedy »

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #24 : 11 Studeni, 2012, 17:07:46 »
meni je trosio 4-5 litara, vecinom grad, ako bi se vozao na snite od 10ak km, spustio bi se i na 3.5 okvirno, znam da bi rezervar znao na pezou oko 200 km izgurati
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #25 : 11 Studeni, 2012, 17:10:27 »
meni je trosio 4-5 litara, vecinom grad, ako bi se vozao na snite od 10ak km, spustio bi se i na 3.5 okvirno, znam da bi rezervar znao na pezou oko 200 km izgurati
Znaci otprilike kao fx

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #26 : 11 Studeni, 2012, 17:21:11 »
toliko mi je trosio base piaggio, a sr ide dosta bolje.. meni vise ni ne treba...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #27 : 11 Studeni, 2012, 17:23:18 »
kolko ja znam igorina je rekel oko 5.5 da mu troši.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #28 : 11 Studeni, 2012, 17:31:03 »
meni preko 5 serijska masina ne ide... mozda igra ulogu sto sam ja stavio od piaggia 50 box i razbusio da s njim radi ok.... , mozda i sto je sigurno 15ak kila laksi od srke 150. nezz
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #29 : 11 Studeni, 2012, 18:07:15 »
Drnda uz svo poštovanje prema tebi...načitao sam se tvojih postova podosta..,..kad se god krene u neku raspravu počneš bacat neke divlje brojke(čitaj lažeš) o 2T skutzerima koji prelaze 80 ili 100000 km...jesi ti pijan još od jučer ili koji ti je....o tome kako Walkay i ekipa voze svoje skutere kroz grad nebi ni komentirao....a muljanje o potrošnji već prelazi svaku granicu..SP koji troši 4 litre,de šuti jbte... ::) ::)

...samo kreten može SP-u dat prednost na VXR-om... :omfg:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #30 : 11 Studeni, 2012, 18:11:36 »
Drnda uz svo poštovanje prema tebi...načitao sam se tvojih postova podosta..,..kad se god krene u neku raspravu počneš bacat neke divlje brojke(čitaj lažeš) o 2T skutzerima koji prelaze 80 ili 100000 km...jesi ti pijan još od jučer ili koji ti je....o tome kako Walkay i ekipa voze svoje skutere kroz grad nebi ni komentirao....a muljanje o potrošnji već prelazi svaku granicu..SP koji troši 4 litre,de šuti jbte... ::) ::)

...samo kreten može SP-u dat prednost na VXR-om... :omfg:
evo idem slikati s aprilie dash kako bi bio sretan, zao mi je samo sto nisam slikao cilindar i klip kad sam prije tjedan dana mjenjao brtve koje su pustile...
vracam se za par minuta... nadam se da ce ti srce biti na mjestu.. slikam ti i dash od vxa sa 62 tisuce koji nije otvaran isto....


samo da nebi bilo da lazem, jer mi je muka od likova koji po sezoni naprave 5 tisuca i u tih 5 tisuca moraju 3 generalke raditi...
ja godisnje prelazim preko 20 tisuca, mozda i preko 30, imam vise dvokotaca pa ne pratim, na autu tu negdje...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #31 : 11 Studeni, 2012, 18:16:25 »
...o je da...meni ideš pričat o kilometrima....znam ja dobro šta je napravit preko 15 tisuća po sezoni...nisi ti ni blizu toga...boli me ona stvar za neotvarane VX-ove sa 60 tisuća...ja govorim za dvotaktaše o kojima ti pričaš....nemaš ti na čemu napravit 30 tisuća godišnje... :toothy11:

...liku,opet kažem uz dužnio poštovanje prema tebi,mislim da muljaš ekipu na veliko...ljuti se koliko hočeš...bye bye... :hello:

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #32 : 11 Studeni, 2012, 18:20:39 »
Sad si ga usporedil s jogurtom skoro ;D
Tema je stvarno prešla previše u off...
Kao što rekoh,svako sebi bira kaj voli i na to nemremo utjecat...
Ali nametat svoje mišljenje drugom je druga stvar...
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #33 : 11 Studeni, 2012, 18:21:23 »
evo ovo sam sad slikao kako nebi bilo da lazem da ne posjedujem...
imam ja na cemu preci to bez brige

ako te interesira bas

gilera cx125
gilera mxr125
piaggio 15ac
aprilia sr50r
tgb303r
aprilia sr150 prodao je u dijelove
speedfight 70 midrace prodan nedavno...

can am 650max xt

to je od ovoga, auta ne brojim... hvala sto se brines o mome voznom parku...





Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #34 : 11 Studeni, 2012, 18:35:01 »
drnda ok je,nek imaš ti kaj imaš isto tak i bilo ko drugi.
ja sam govoril o bb znači sp ili sr da vidim kak je okrenul tu kilometražu koju okreću 4t skuteri bez otvaranja mašine..
bila je i slika nexusa 250 sa okrenutih 90tkm ak se ne varam.
stvar je osobnog izbora dal 2t ili 4t al me iritira tolka pristranost i pisanja da je sp tolko superiorniji spram vxra..pišete bokte ko da fx125 dere vxra otpočetka do kraja..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #35 : 11 Studeni, 2012, 18:40:25 »
stef nije u tome stvar, mrzim kad netko prca bez osnove, imam sto imam, volim kupovati i isprobavati svasta , i kad sam u mogucnosti zasto ne...

sp nije puno jaci od vxra, ali sve sto sam probao osobno je jaci, meni se vise svidja jer u medjuubrzanjima ima vecu snagu, vxr je tromiji, svima kazem da kupuju vxra, jer manje odrzavanje zahtijeva ( vecina nezna sama raditi i naprave nered, zato im vxr preporucim, jer 2t s malim znanjem moze trajati isto kao i 4t)

ovdje 8 km od mene ima sf 2 wrc sa davno okrenutih 100 tisuca, ima na sebi zx samo, i covjek svaki dan ide na posao i okolo s njime i nista cudno nije da toliko odvrti...

Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #36 : 11 Studeni, 2012, 18:51:31 »
2T skuter nemože trajat kao 4T...ti to znaš ali si namjerno tvdoglav i provociraš ekipu....jednostavno se ne vrijedi s tobom uopće upuštat u raspravu jer to radiš namjerno, ne slučajno i nečeš prestat....100 tisuća da odvrti skuter...pa bokte jel se ti uopće kontaš u mehaniku,imalo.....toliko pročitanih i napisanih postova na ovom forumu imaš i da nešto takvo možeš napisat,meni jednoistavno nejde u glavu,toliko laži....svaka ti čast....možeš nabrajat svoja vozila do sutra,pola je neispravno,a pola ne voziš... ::) pogledaj si samo projekt sa Pežolkom,pa shvati na čem si sa ksuterima...sad je stvarno dosta...već sam i ja pretjerao....samo zbog tebe... :angry9:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #37 : 11 Studeni, 2012, 19:02:44 »
pezo nikad nije bio namjenjen za regu nego za gust.. jer da je za regu, odavno bi bio regan, on mi je poligon za testiranje, i na njemu je vec bilo par raznih masina i setupa. setova plastka, i stalno se nesto po njemu radi i testira....

za vozanje imam druga vozila koja to obavljaju sasvim ok...

inace kamba, ako tebi skuter ne moze preci 60 tisuca bez rastavljanja, onda ili si los majstor ili si pehist... (bez zamjene termogrupe ili otvaranja blokova)

reci mi samo ako se vec vodi rasprava oko 2ili 4t motora... na racun cega bi po tebi 4t agregat bio dugotrajniji od 2t... ali reci argumente koji stoje a ne napisati gluposti kao ono 2t ima puno okretaja u odnosu na 4t ili slicne gluposti deca style
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #38 : 11 Studeni, 2012, 19:05:00 »
sad ide ključić,daljnja rasprava je fakat nepotrebna i nema mjesta u tehnici  :hello:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #39 : 11 Studeni, 2012, 19:05:09 »
Bratić nemoj se zivcirati,ja sam odmah u početku napisao da je isplativost tog projekta 0,i da sp ima jedino malo bolje ubrzanje a ostalo je SVE na strani vxr-a al nekim ljudima ni da nacrtas ne bi shvatili,to sto on iz svog gusta "voli" sp-a je druga stvar ali nemos mi uzdizati BB u nebesa i govoriti da je bolji od vxr-a jos ce netko to stvarno pomisliti koliko djelujete uvjerljivo,ali meni koji sarafam skutere vec dugo,bio prisutan na utrkama i jos se ja utrkivao nemos ispirati mozak...imam vxr-a 180 i sad on meni kaze da je vxr trom,i sta da ja sad tu kazem...nije vrijedno zivciranja a onaj biser od mikija napise sta ako kupis vxr-a od covjeka koji nije znao da treba mjenjati ulje na 4 000km,pa ta izjava ne da treba u bisere,oni sa njuskala biseri su k**ra* naspram ovog