Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Benelli 491 - Relej žmigavca  (Posjeta: 862 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline miha667

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • iLoveBenelli *___* :]
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Benelli
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Benelli 491 ST
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 KYNEE
  • MojSetup: TOP PERFORMANCE DUE+
  • MojSpuh: YASUNI C16 KEVLAR
Benelli 491 - Relej žmigavca
« : 15 Listopad, 2012, 16:48:41 »
Zanima me gdje se nalazi relej žmigavca na navedenom skuteru, jer su mi nedavno prestali raditi žmigavci, pa sad trebam pronaći i skinuti taj relej, da naručim isti takav, a ne želim skidat sve plastike i pogađat napamet jer nemam baš vremena, pa bi bio vrlo zahvalan ako netko zna i siguran je 100% da mi kaže gdje se točno nalazi taj relej žmigavca. Hvala unaprijed, pozdrav !
benelli+

Offline cupavi

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 287
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SR-mat black
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Benelli 491 - Relej žmigavca
« Odgovori #1 : 15 Listopad, 2012, 17:07:31 »
Bok stari znači skineš sjedalo zajedno sa kadicom i vidjeti ćes nekek točno između nogu cca 2ocm od onog srednjeg pretinca prema natrag, kod mene je bio okrugli metalni ali može biti i kockasti crni relej. Drži ti se sa gumom za ramu. Nemreš fulat! :binkybaby:

Offline miha667

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • iLoveBenelli *___* :]
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Benelli
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Benelli 491 ST
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 KYNEE
  • MojSetup: TOP PERFORMANCE DUE+
  • MojSpuh: YASUNI C16 KEVLAR
Odg: Benelli 491 - Relej žmigavca
« Odgovori #2 : 15 Listopad, 2012, 17:19:03 »
Puno hvala majstore, savjetovao sam se sa raznim "mehaničarima" i pitao u par servisa ovdje u Karlovcu i svi su se čudili, kažu to je jedini skuter kojeg nemamo u kompjuteru, vjerovatno je pod prednjom maskom ili pod satom i ja rasturio cijeli prvi kraj i nigdje releja, tako da su mi se vec zgadili, ja kazem nema ga sigurno naprijed, oni kazu ma mora bit svi skuteri imaju napred, souu ! :)
benelli+

Offline cupavi

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 287
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SR-mat black
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Benelli 491 - Relej žmigavca
« Odgovori #3 : 15 Listopad, 2012, 17:24:09 »
Puno hvala majstore, savjetovao sam se sa raznim "mehaničarima" i pitao u par servisa ovdje u Karlovcu i svi su se čudili, kažu to je jedini skuter kojeg nemamo u kompjuteru, vjerovatno je pod prednjom maskom ili pod satom i ja rasturio cijeli prvi kraj i nigdje releja, tako da su mi se vec zgadili, ja kazem nema ga sigurno naprijed, oni kazu ma mora bit svi skuteri imaju napred, souu ! :)




Nema problema stari doktorirao sam na njemu koliko puta sam ga rastavljo i sastavljo! :binkybaby: :binkybaby:

Ak ti još kaj zapne pitaj... :hello:

Offline miha667

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • iLoveBenelli *___* :]
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Benelli
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Benelli 491 ST
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 KYNEE
  • MojSetup: TOP PERFORMANCE DUE+
  • MojSpuh: YASUNI C16 KEVLAR
Odg: Benelli 491 - Relej žmigavca
« Odgovori #4 : 15 Listopad, 2012, 20:19:00 »
Puno hvala majstore, savjetovao sam se sa raznim "mehaničarima" i pitao u par servisa ovdje u Karlovcu i svi su se čudili, kažu to je jedini skuter kojeg nemamo u kompjuteru, vjerovatno je pod prednjom maskom ili pod satom i ja rasturio cijeli prvi kraj i nigdje releja, tako da su mi se vec zgadili, ja kazem nema ga sigurno naprijed, oni kazu ma mora bit svi skuteri imaju napred, souu ! :)




Nema problema stari doktorirao sam na njemu koliko puta sam ga rastavljo i sastavljo! :binkybaby: :binkybaby:

Ak ti još kaj zapne pitaj... :hello:

Super, puno hvala... ;)
benelli+