Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: tuning: lonac za 125vx (inox)  (Posjeta: 3011 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #20 : 07 Lipanj, 2008, 13:05:02 »
vidces kad snimm zvuk
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #21 : 07 Lipanj, 2008, 18:36:34 »
da ali je tebi 4t  a meni 2t znaci da bi drugacije zvucalo...svjedno snimi da cujem zvuk :) mislim da ima dosta dublji zvuk ....a?

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #22 : 07 Lipanj, 2008, 19:13:08 »
da ali je tebi 4t  a meni 2t znaci da bi drugacije zvucalo...svjedno snimi da cujem zvuk :) mislim da ima dosta dublji zvuk ....a?

za raditi 2t auspuh treba: znanja, alata, spretnosti, umijeca, vremena... Vjeruj mi, radio sam za sp 180 od inoxa rezonantni auspuh... tesko ce ti to netko tek tako napraviti a da bude dobro...  :icon_thumright:

Kao prvo treba imati TIG aparat za zavarivanje, treba znati zavarivati, treba imati valjke za piganje lima kako bi napravio pravilne konture... itd...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #23 : 07 Lipanj, 2008, 19:31:32 »
imam ja tig aparat za varenje,, nazalost te sarafe nemam..
da ali je tebi 4t  a meni 2t znaci da bi drugacije zvucalo...svjedno snimi da cujem zvuk :) mislim da ima dosta dublji zvuk ....a?

za raditi 2t auspuh treba: znanja, alata, spretnosti, umijeca, vremena... Vjeruj mi, radio sam za sp 180 od inoxa rezonantni auspuh... tesko ce ti to netko tek tako napraviti a da bude dobro...  :icon_thumright:

Kao prvo treba imati TIG aparat za zavarivanje, treba znati zavarivati, treba imati valjke za piganje lima kako bi napravio pravilne konture... itd...
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: tuning: lonac za 125vx (inox)
« Odgovori #24 : 07 Lipanj, 2008, 20:15:36 »
imam ja tig aparat za varenje,, nazalost te sarafe nemam
nisam napisao vijke, nego valjke!  :glasses9:

btw kada smo kod TIG-a, mozes li zavarivati i aluminij ili samo inox i celik? (za zavarivanje aluminija elektroda mora biti sa zaobljenim vrhom, ne zasiljenim i elektroda se spaja drugacije nego za zeljezo)
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!