Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VXR 200 problem !  (Posjeta: 655 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Misa runner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VXR 200
VXR 200 problem !
« : 06 Listopad, 2012, 06:07:11 »
Pozdrav svima,

Zovem se Miroslav iz Bg-a sam ,bio sam do pre 2 god dosta aktivan na ovom forumu ,vozim typhoona ,runnera 50 , free-a , nego sam zaboravio sifru mail-a i accounta za stari profil pa sam morao novi da napravim...

Dakle uzeo pre neki dan runnera 200   2003 god i ima sitnih ulaganja u njega ,nego imam nekig problema sa karburatorom ako neko moze da mi kaze kako da ustelujem vazduh ,jer je totalno rastelovan a na skuteru ima samo leo vinci for road od budzenja ostalo je sve na skuteru fabrika . Ako neko zna koliko je standardno krugova da bi se nastelovalo jer ja sam ga odvrnuo do kraja pa skuter na vrhu gasa ide najbolje do nekih 90 nemoze vise a cim dam pun gas on se gusi i usporava...

A drugi problem je kad ga grejem ujutru i ostavim ga nekig deset min da se zagreje medjutim on ovaj leo vinci for road na izduvu kod cilindra ugreje toliko kao kad zaboravite da iskljucite ringlu na sporetu,neverujete koliko se usija auspuh pomislim kao da ce da se istopi(zeza ga vodena pumpa nju menjam danas u toku dana) nego jer moze da se desi da je zapusen auspuh pa da ga toliko greje ili je to sto nema dobro hladjenje skuter ???

molim vas pomagajte posto i ovako danas u toku dana planiram da ga totalno namestim i sve da mu promenim original pa da sve sredim kako treba...

pozdrav svima !  :hello:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: VXR 200 problem !
« Odgovori #1 : 06 Listopad, 2012, 09:54:43 »
pozdrav..zrak ti mora bit otvoren a oko 2 i pol kruga..
sumnjam da je 4road zaštopan jer je to protočni auspuh..prije bi rekel da zbog loše vodene ne hladi kak treba..i nepotrebno je 10 min ostavljat skuter da se grije,2 minute dovoljno.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)