Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vx problem!(stavljen karb walbro vxr)  (Posjeta: 1074 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Vx problem!(stavljen karb walbro vxr)
« : 06 Listopad, 2012, 10:41:57 »
evo ovako na svog VX-a sam stavio karb walbro od vxr-a,narucio sam novu zamjensku membranu i ona je stavljena...
e sada nakon svih silnih kombinaciji os mjenjanja polozaja igli,stelanja sarafa za zrak,i mjenjanjem dizni sada sam dobio ajmo reci da skuter ide jos najbolje sa ovom kombinacijom ali to nije to:

znaci saraf zraka odvrnut izmedu 2-2 i pol kruga
igla skroz podignuta
dizna 115

skuter pali ko mina(puno bolje nego kad je keihein bio gore) uopce ne moram dati gas kod paljenja ni kad je hladan,ler 2 000 okretaja,kad ga upalim hladnog onda se podigne na 3000 okretaja zbog coka na neko kratko vrijeme...

e sada kad je HLADAN moram lagano dodavati gas dok ne pređe 3 000 okretaja,jer ako naglo dam gas počme se gusiti i ugasi se,kada je UGRIJAN nema takvih problema,stojim na mjestu dam full gas i mozda u dijeliću sekunde da se onako mrvicu zagusi i odmah povuće,kroz meduubrzanja nema nikakvih gusenja ni slično,i jos jedan problem je sto mi kroz ubrzanje vrti jedno 500-600 okretaja manje nego sa keiheinom i tu se vidi da zbog toga ide lošije!

sta bi moglo biti,izludit ce me vise skuter  :help:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Vx problem!(stavljen karb walbro vxr)
« Odgovori #1 : 06 Listopad, 2012, 10:49:41 »
more bit dae do čačkanja..
ako si uzel walbro za vxr ne kužim zakaj ga sad štelaš na vx mašinu,onda ga budeš opet štelal na 180 cilindar dok napraviš swap?
po neznam koi put,nije stvar smao u glavnoj dizni nego cijelom setapu karba..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vx problem!(stavljen karb walbro vxr)
« Odgovori #2 : 06 Listopad, 2012, 10:53:40 »
more bit dae do čačkanja..
ako si uzel walbro za vxr ne kužim zakaj ga sad štelaš na vx mašinu,onda ga budeš opet štelal na 180 cilindar dok napraviš swap?
po neznam koi put,nije stvar smao u glavnoj dizni nego cijelom setapu karba..
caka je u tome,da je na keiheinu od vx-a pukla membrana,a ona 4 sarafa plastike su se toliko spojebala da ne mogu skinuti niti jedan saraf i promjeniti membranu,zato sam dobio razlog da uzmem odmah walbra za vxr posto za jedno 10 dana skuter ide na swap,ali bi iskoristio jos tih 10 dana da se malo provozam,vec se tjedan dana nisam vozio i moram nesta iskemijati,ovo je jos odlično,u početku je radio samo na leru,ali nije to to,nema vise inspiracije sta bi mogo napraviti ili da se jednostavno vako vozim  :dontknow:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Vx problem!(stavljen karb walbro vxr)
« Odgovori #3 : 06 Listopad, 2012, 12:44:08 »
diznu si trebal stavit ko za vx,108.
kaj se tice sarafa na keihinu mogel si ih zapilit pa napravit za plosnati sarafciger utor ili odrezat glave pa maknut poklopac i onda kljestima otsarafit ostatak sarafa.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)