Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: piaggio polutke 128mm  (Posjeta: 9342 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: piaggio polutke 128mm
« Odgovori #60 : 23 Travanj, 2008, 23:20:18 »
ako si slao obicnom posiljkom onda nista!

ali ako si slao preporuceno ili jos bolje pouzecem! sta god da je oslo oni MORAJU platit! ili ak os mos i para izvuc ak je sve citavo unutri!

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: piaggio polutke 128mm
« Odgovori #61 : 23 Travanj, 2008, 23:26:34 »
Pouzecem je poslano, a i sve je bilo cvrsto zapakirano..
Trgo - Prijevoz RT

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: piaggio polutke 128mm
« Odgovori #62 : 23 Travanj, 2008, 23:28:22 »
ako je pouzecem onda nemoj nist preuzimat nego nek ti oni otvore! tak da ako tamo vec vidis da ne valja samo ladno vrati i trazi nadoknadu za stetu! naravno mos dobit max koliko je napisana vrijednost paketa :)

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: piaggio polutke 128mm
« Odgovori #63 : 23 Travanj, 2008, 23:51:26 »
To robert preuzima, a nadam se da nije nist, nema kaj biti..
Trgo - Prijevoz RT

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: piaggio polutke 128mm
« Odgovori #64 : 25 Travanj, 2008, 17:35:40 »
evo danas sam preuzeo paket! polutke nisu oštećene ali ti moram reći da odavno nisam nako siromašno zapakovan paket vidio!
za buduće uzmi pravi karton stavi to što želiš slati unutra i dobro obloži novinama zatvori paket i zaljepi ga trakom!
ovaj tanki stiropor nije dosta za takva slanja u ovome slučaju nije pošta kriva nego ti!
sorry kolega, ali mene kao kupca si izgubio!

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: piaggio polutke 128mm
« Odgovori #65 : 25 Travanj, 2008, 18:01:56 »
Onda kak ovaj kit u toj kutiji nije stigao ostecen ?
A polutke su taman stale u tu kutiju, a drugo nista prikladno nisam imal..
Trgo - Prijevoz RT

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: piaggio polutke 128mm
« Odgovori #66 : 25 Travanj, 2008, 18:05:50 »
jednostavno zato što je paket napravljen za taj kit!
ja sam polutke platio i daj bože da mogu uskoro početi slagati!
molim te nemoj me pogrešno razumiti ali za buduća slanja napravi onako kako sam gore napisao i neće biti problema!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: piaggio polutke 128mm
« Odgovori #67 : 26 Lipanj, 2008, 17:31:11 »
ležaj ovih polutki što ih imam je u teškoj komi!
jeli netko od vas rastavljao polutke i mjenjao taj ležaj?
sa unutrašnje strane ima neki osigurač (zeger ili slično) pa nemogu doći do njega a sa prednje strane se vidi samo mali dio vanjskog obruča!


Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: piaggio polutke 128mm
« Odgovori #68 : 26 Lipanj, 2008, 18:56:28 »
slobodno se javite ako znate kako se rastavlja ovo sranje!
da nemam 2 overrange remena i piaggio centralne zakucao bi polutke u savu pa nek ribe tuniraju svoje skutere s njim! :angry9: :angry9: :angry9:

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: piaggio polutke 128mm
« Odgovori #69 : 26 Lipanj, 2008, 23:52:07 »
Mislim da se taj lager izbija van na stranu gdje nema osiguraca, a koristi se neka cijev odgovarajuceg promjera.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: piaggio polutke 128mm
« Odgovori #70 : 26 Lipanj, 2008, 23:55:39 »
Mislim da se taj lager izbija van na stranu gdje nema osiguraca, a koristi se neka cijev odgovarajuceg promjera.
ma to mi je u biti jasno ali ispred je ovaj dio sa navojem i nepomiče se ni milimetar! probao sam ga odšerafiti, polako izbiti skupa sa ležajem i ni milimetar!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: piaggio polutke 128mm
« Odgovori #71 : 27 Lipanj, 2008, 00:11:45 »
ehe imas srece taman sam ja danas rastavljao piagio polutke uglavnom mjenjao sam iglicasti i lezaj..moras obavezno izvaditi osigurac van jer neces pomaknit lezaj ni milimetra kad skines osigurac ostavis ga unutar i poravnas ga nek se oslanja na iglicasti da ga ne razhebes.i onda uzmes cijev odgovaajuceg promjera i izbijas van kad ga budes izbijao izbit ces i iglicasti .samo jebada je izvaditi osigurac ja sam se namucio s dva sarafcigera jer nisam imao nikakav alat ali lagano je sve kad rijesis osigurac  :icon_thumright:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: piaggio polutke 128mm
« Odgovori #72 : 27 Lipanj, 2008, 00:18:27 »
ehe imas srece taman sam ja danas rastavljao piagio polutke uglavnom mjenjao sam iglicasti i lezaj..moras obavezno izvaditi osigurac van jer neces pomaknit lezaj ni milimetra kad skines osigurac ostavis ga unutar i poravnas ga nek se oslanja na iglicasti da ga ne razhebes.i onda uzmes cijev odgovaajuceg promjera i izbijas van kad ga budes izbijao izbit ces i iglicasti .samo jebada je izvaditi osigurac ja sam se namucio s dva sarafcigera jer nisam imao nikakav alat ali lagano je sve kad rijesis osigurac  :icon_thumright:
e kolega da si bliže imao bi gajbu pive! takvu izjavu sam tražio! da bit će teško izvaditi onaj osigurač jer sa klještima za te stvari nema šanse da uđeš unutra!

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: piaggio polutke 128mm
« Odgovori #73 : 27 Lipanj, 2008, 00:21:32 »
nista neer nego zaletis se do zagreba i imas gajbu zuje :toothy11:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: piaggio polutke 128mm
« Odgovori #74 : 27 Lipanj, 2008, 00:34:53 »
ehe imas srece taman sam ja danas rastavljao piagio polutke uglavnom mjenjao sam iglicasti i lezaj..moras obavezno izvaditi osigurac van jer neces pomaknit lezaj ni milimetra kad skines osigurac ostavis ga unutar i poravnas ga nek se oslanja na iglicasti da ga ne razhebes.i onda uzmes cijev odgovaajuceg promjera i izbijas van kad ga budes izbijao izbit ces i iglicasti .samo jebada je izvaditi osigurac ja sam se namucio s dva sarafcigera jer nisam imao nikakav alat ali lagano je sve kad rijesis osigurac  :icon_thumright:
e kolega da si bliže imao bi gajbu pive! takvu izjavu sam tražio! da bit će teško izvaditi onaj osigurač jer sa klještima za te stvari nema šanse da uđeš unutra!
ma znam imam ja klijesta za te osigurace i opruge ali su zavrnuta jpa nema teorije da se to zavuce unutra jedino uzeti tvrdju zicu i savit je u V i probat skinit to  :dontknow: ali sad kad budes skidao osigurac malo spricni wd-om po lezaju i osiguracu i vrati lezaj kak je prije sajao jer se sad pribio uz osigurac pa ce ti biti lakes za izvadit

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: piaggio polutke 128mm
« Odgovori #75 : 27 Lipanj, 2008, 13:53:49 »
evo ja sam se odlucio stavit pia polutke i remen od dtecha, e sad prvo to moram nabavit  :laughing6: i sad neznam koliko i sta treba obrusit? jel treba blok ili samo dekl? e i da ovdje je hac pricao o distancama za vario, znaci moze ostati original multivar za peugeot ali se moraju stavit distance da bi sve bilo u ravnini, ali ajd sad ti znaj debljinu distance.. treba tu isprobavat dosta..

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: piaggio polutke 128mm
« Odgovori #76 : 27 Lipanj, 2008, 15:36:23 »
Sto se tice distance za vario. 2mm dosta dizu okretaje...