Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: microsoft novi ugovor...  (Posjeta: 504 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nodius

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • 098 975 1160
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: sf2 LC
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: solidan
  • MojSpuh: neki od rođaka
microsoft novi ugovor...
« : 16 Rujan, 2012, 12:12:05 »
nista ne kuzim o cemu se radi, al stigao mi email sa ovim sadrzajem:

 Ažurirali smo Microsoftov ugovor o uslugama koji je mjerodavan za velik broj naših mrežnih usluga – uključujući vaš Microsoftov račun i brojne mrežne proizvode i servise za korisnike kao što su Hotmail, SkyDrive, Bing, MSN, Office.com, Windows Live Messenger, Windows Galerija fotografija, Windows Movie Maker, Windows Mail Desktop i Windows Writer. Pročitajte novi Microsoftov ugovor o uslugama ovdje i upoznajte se s promjenama.

Ažurirani ugovor primjenjuje se od 19. listopada 2012. Ako nastavite koristiti naše servise nakon 19. listopada, slažete se s odredbama novog ugovora ili, naravno, u bilo kojem trenutku otkažite servise.

Izmijenili smo ugovor kako bismo olakšali čitanje i razumijevanje, uključujući i primjenu formata u obliku pitanja i odgovora koji dodatno razjašnjava odredbe. Također smo pojasnili način na koji Microsoft upotrebljava vaš sadržaj kako bi bolje zaštitio korisnike i poboljšao proizvode, uključujući usklađivanje i integraciju načina upotrebe brojnih proizvoda tvrtke Microsoft s načinom na koji dizajniramo servise u oblaku. Svjesni smo da pomoću naših proizvoda vodite osobne razgovore i pohranjujete osobne datoteke i želimo da znate kako nam je vaša privatnost na prvom mjestu.

Zahvaljujemo na korištenju proizvoda i servisa tvrtke Microsoft!

 :icon_scratch:
s6 sport pro 70, bgm evolution, yasuni R, multivar 5.6g, remen top perf.755x18, polini crne opruge, org. centralni, s6 usis(lamele 0.30mm), dell19 bs, airbox(red sponge), bgm zvono, ser. kvacilo...

tto rpm, bgm 16led stop, h4 xenon svjetla

Offline IvanRox

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 726
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bakar
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: AGV Gp-1
  • MojSetup: Stage 6 sport pro,19,multivar...
  • MojSpuh: TPR top line
Odg: microsoft novi ugovor...
« Odgovori #1 : 16 Rujan, 2012, 12:21:18 »
meni isto došlo nekužim za koji k**ra* jeto