Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: baotian problemi sa svjetlom-strujom  (Posjeta: 989 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Laviper

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 355
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 300ie
baotian problemi sa svjetlom-strujom
« : 09 Rujan, 2012, 20:48:36 »
dakle imam blago receno light show mali na baotianu u zadnjih par dana. sve je pocelo time sto sam skontao da mi neradi ona stopka ( imam onaj model sa spojlericem na dupetu), da bi na kraju vidio da problem ide dublje. pa da krenem:

- kad mi je kontakt upaljen , a svjetla ne rade, ukoliko stisnem rucicu kocnice , pali mi se svjetlo na tabli i pali mi se pozicija

- kada upalim poziciju, ona svjetli, no kada upalim zmigavac, pozicija blinka suprotno od zmigavca, kad on radi ona neradi i obrnuto, iskljucim sve dobro.

- kada upalim glavno svjetlo gasi mi se pozicija, te mi neradi zadnja stopka kad stisnem rucicu kocnice

jel ima neko ikakvu pametnu ideju sto bih prvo trebao pregledati ili tako nesto? sto bi to moglo bit? prekidac? struja naprijed nesto? 

Offline Domba

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1057
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • DZphotography
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Kivi i Dragster
  • Moja Kaciga: Caberg V2 407 V
  • MojSetup: U kutijama
  • MojSpuh: sta 1, imam 3
Odg: baotian problemi sa svjetlom-strujom
« Odgovori #1 : 09 Rujan, 2012, 22:06:53 »
Tebi negdje ozicenje nesto dira. Negdje nesto masu sto nebi smjelo... Na to mi vuce. Skidaj plastike i dobro pregledaj sve zice.

Ubiti ti imas 2 strujna kruga koja ne inace neovisna jedna o drugom, ali tebi je sve ovisno :). Jedan strujni krug ti je dugo / kratko svijetlo, zajedno sa cokom, a drugi sva ostala svijetla.

I da kod nekih batina ne radi pozicija kada radi kratko / dugo.

Offline Laviper

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 355
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 300ie
Odg: baotian problemi sa svjetlom-strujom
« Odgovori #2 : 09 Rujan, 2012, 22:11:45 »
Tebi negdje ozicenje nesto dira. Negdje nesto masu sto nebi smjelo... Na to mi vuce. Skidaj plastike i dobro pregledaj sve zice.

Ubiti ti imas 2 strujna kruga koja ne inace neovisna jedna o drugom, ali tebi je sve ovisno :). Jedan strujni krug ti je dugo / kratko svijetlo, zajedno sa cokom, a drugi sva ostala svijetla.

I da kod nekih batina ne radi pozicija kada radi kratko / dugo.

Budem pogledao to onda sve, meni je radilo posto je batina novijeg godista jel . Hvala budem pregledao sve.