Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ne mogu upaliti Spyder 9  (Posjeta: 1416 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline xD.Maniac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Ne mogu upaliti Spyder 9
« : 21 Kolovoz, 2012, 14:44:51 »
imam skuter spyder 9, bio je vrlo jeftin,pa sam ga zato i kupio.prešao sam oko 4 hiljade kilometara i onda su mi poceli problemi.
Prvo mi je motor poceo gubiti snagu tijekom vožnje odjednom kao da se zaguši, morao sam pustiti gas pa ga ponovno dodati da bi nastavio voznju...
nedugo poslije toga motor mi je poceo i da se gasi :S nisam znao zasto, uz manje probleme sam ga palio i nastavljao dalje, no sad najgori problem je sto ga vise ne mogu ni upaliti, ni na kurblu ni elektronski...
Iskreno ne razumijem se u skutere, pa sam isao do obliznjih servisera, ali svi kazu kao to je do elektronike, a garancija mi je nevazeca jer ta firma vise ne postoji...
ne znam sta da radim, motor nece da upali samo vergla i nista, shvatio bih da je do elektronike ako nece da se upali na dugme, ali ako je do toga zasto nece ni na kurblu, molim pomoć, unaprije HVALA!

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Ne mogu upaliti Spyder 9
« Odgovori #1 : 21 Kolovoz, 2012, 20:40:50 »
Ako ti se gusia, znaci da mu je falilo goriva, i onda moras pustit gas da opet moze normlano krenit, tj dok mu ne dode jos goriva. Isto tako je bilo im na mom skutu.. Sumnjam da je to elektronika.. jesi cistia karb, filter ?
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline xD.Maniac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ne mogu upaliti Spyder 9
« Odgovori #2 : 22 Kolovoz, 2012, 14:24:04 »
hah taj problem je bio prije, i mislim da  to nije povezano s ovim sto nece da upali ali sam spomenuo i cistio sam to, bio je kod 2 automehanicara ali ne znaju rijesiti problem, jos je ovakvih skutera kod jednog u grazi i pokusava ih popraviti ali mu ne ide... :S

Offline denis...

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 78
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Italjet Dragster 50
Odg: Ne mogu upaliti Spyder 9
« Odgovori #3 : 31 Kolovoz, 2012, 21:15:42 »
to je 4t mašina??