Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia SR 05 1' 96' god - problem sa vucom na punom gasu  (Posjeta: 609 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DjomlaSR

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 replica
  • Moja Kaciga: FM
pozdrav skuterasi...nekidan sam imao problem sa klipom i stavio sam 43 mm klip i sada kada vozim na punom gasu skuter samo tusi....nece ad vuce...da li treba sada veca dizna ili samo da nekako dostelujem karburator...???...i da imam neke 3 dizne...jedna je bila nesto 1.0 i imao sam sa drugom karba stavio 1.4 ima jos neka dizna 26,ja sam stavio ja msm 34 i ima neka 48 ako se ne varam...koju od tih treba zamjeniti ali ovu sto je 48 nsiam imao vecu pa pretpostavljam da nju treba da zamjenim...hvala :)
« Zadnja izmjena: 21 Kolovoz, 2012, 09:29:34 zvonkec_92 »

Offline spaljenivk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
Odg: Aprilia SR 05 1' 96' god...problem sa vucom na punom gasu
« Odgovori #1 : 21 Kolovoz, 2012, 02:25:50 »
pozdrav skuterasi...nekidan sam imao problem sa klipom i stavio sam 43 mm klip i sada kada vozim na punom gasu skuter samo tusi....nece ad vuce...da li treba sada veca dizna ili samo da nekako dostelujem karburator...???...i da imam neke 3 dizne...jedna je bila nesto 1.0 i imao sam sa drugom karba stavio 1.4 ima jos neka dizna 26,ja sam stavio ja msm 34 i ima neka 48 ako se ne varam...koju od tih treba zamjeniti ali ovu sto je 48 nsiam imao vecu pa pretpostavljam da nju treba da zamjenim...hvala :)
trebas staviti veću glavnu diznu zato jer samo ona ima utjecaj na punom gasu

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 05 1' 96' god - problem sa vucom na punom gasu
« Odgovori #2 : 21 Kolovoz, 2012, 10:00:49 »
te male dizne ostavi.. mijenjaš samo onu u sredini karba najveću koja je inače 53, 60 kako gdje a stavi oko 70-75

Offline DjomlaSR

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 replica
  • Moja Kaciga: FM
Odg: Aprilia SR 05 1' 96' god - problem sa vucom na punom gasu
« Odgovori #3 : 21 Kolovoz, 2012, 17:02:01 »
okej probacu....hvala vam :)