Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kak nekom poslat inspekciju??  (Posjeta: 11848 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
kak nekom poslat inspekciju??
« : 30 Srpanj, 2012, 17:24:48 »
jel neko nekome več slao inspekciju malo u kontrolu.. jel to jednostavno? jel to može bilo ko? navest ču 2 primjera:

1.  kod moje babe na selu ima jedan dučan ( obična trgovina ) i naravno hladnjak PUUUN piva i kad očeš kupit iz hladnjaka kurva neda više od 5 komada a nedaj bože gajbu jer onda nema za ove dežurne pijance kaj su pred dučanom.. to mi ide na qurac onda joj ni netreba hladnjaka ako ja nemogu kupit kolko oču hladnog piva

2. dns sam bio u SAVA PROMET-u u sesvetama ( to je otpad ) i tamo ima i cjenik otkupnog materijala i prodajnog... ja dopeljam staru glavu od fiče i g#vn#rčina prokleta ju neče priznat pod aluminij jer su sicevi čelični i 2 šerafa nisu izvađena iz glave jer su pukli( kaj bi ja to trebo zbušit B mu j#bo Maj.. ) i aj dobro reko ko te jebe idem na drugi otpad, a zanimala me jedna felga od Tamića ( TAM 2000 ) i gore je ko nova guma ali je razderanaa i znači nevalja.. meni samo felga treba.. i smrad prokleti prvo oče na poprek da mu dam 200kn za felgu ja reko kaj si lud Bo_ te Jeb_  guma nevalja meni samo felga treba..on kaže je kao to vrijedi i više od 200 ovo ono.. i aj ja idem po šefa i kaže šef daj to na vagu, felga sa gumom sve skupa ima možda 15 kila x 3 kn (po kili) = 45KN  i naravno samo da ide u njihovu korist neče mi đubre odbit gumu nego i nju mi računa po kili željeza.. i aj reko ko ti jebe mater daj važi to i izvaže tam neš i kaže 100kn.. ja ga gledam i kažem očeš da ti nabijem tu felgu na glavu? kojih 100kn, da ima i 20 kila to je onda 60kn a ne 100..    znači j#bo sam im majku lopovsku u pi_ku kad ja oču neš prodat jebe me za 5grama željeza kaj ima na glavi od auta a kad oču kupit oče na poprek zaradit a ne po kili kak bi i trebalo


jel se može takoj gamadi poslat kakva inspekcija, poludio sam tamo... ako postoji cjenik otkupnog željeza ( 3kn kila ) onda me nemoš jebat poprek.

htio sam i diferencial od kamiona kupit da ja i stari napravimo pravu prikolicu za šumu, g#vn% oče 1500kn za diferencial sa felgama a po kili sve ima možda 300kg... pa čekaj malo onda znači da ništa nemožeš kupit po kili nego se sve cijeni od oka...

Offline Ivan_drifter

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3372
  • Spol: Muški
  • nevozi brze nego tvoj anđeo čuvar može da leti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: pežola sf2
  • Moja Kaciga: takachi
  • MojSetup: tajne malih majstora
  • MojSpuh: leo zx, polini for race2
Odg: kak nekom poslat inspekciju??
« Odgovori #1 : 30 Srpanj, 2012, 17:35:45 »
u praVU  su oni nisu tamo da cupaju zeljezo iz starog aluminija, a prodajna cijena nemoze bit po otkupnoj to koda ti kupis far za boteka za 20 kn a prodat ces ga za 50 to je tvoja stvar pogotovo kad nema prodaje nego samo otkup,

e sad sto se tice tih par sarafa to je u jednu ruku ok jer kad se presa i topi il koji k**ra* mora bit cisti alumini  ili kaj vec,
tu inspekcija nepomaze,
al sto se tice ducana nije u redu al opet i to je jasno u jednu ruku , uzmi 5 piva i ostalo tople i stavi doma u frizder dok popijes rundu ove su vec hladne jer ovak bi dosli 2 po gajbu i bok ,,,


razmisli malo,

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kak nekom poslat inspekciju??
« Odgovori #2 : 30 Srpanj, 2012, 17:38:57 »
u praVU  su oni nisu tamo da cupaju zeljezo iz starog aluminija, a prodajna cijena nemoze bit po otkupnoj to koda ti kupis far za boteka za 20 kn a prodat ces ga za 50 to je tvoja stvar pogotovo kad nema prodaje nego samo otkup,

e sad sto se tice tih par sarafa to je u jednu ruku ok jer kad se presa i topi il koji k**ra* mora bit cisti alumini  ili kaj vec,
tu inspekcija nepomaze,
al sto se tice ducana nije u redu al opet i to je jasno u jednu ruku , uzmi 5 piva i ostalo tople i stavi doma u frizder dok popijes rundu ove su vec hladne jer ovak bi dosli 2 po gajbu i bok ,,,


razmisli malo,
u sava prometu se i otkupljuje i prodaje i ima cjenik prodajnog materijala.. a ova kurva za dučan nemre meni određivat ak oču kupit ču cijeli hladnjak piva i to kupujem 3x godišnje i još mi neda.. drugo je da svaki dan dođem po gajbu hladnog ali 3x godišnje da mi nemoš dat 15 piva pa neznam.. razbit ču joj taj frižider..

Offline Ivan_drifter

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3372
  • Spol: Muški
  • nevozi brze nego tvoj anđeo čuvar može da leti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: pežola sf2
  • Moja Kaciga: takachi
  • MojSetup: tajne malih majstora
  • MojSpuh: leo zx, polini for race2
Odg: kak nekom poslat inspekciju??
« Odgovori #3 : 30 Srpanj, 2012, 17:40:29 »
nije to ona odredila nego glupi sefovi, koji su skrti imat 2 frizdera i placati struju pa kazu nedaj i stavi u jedan pogotovo po selima di je svaki ducan 5km, tako da ima ajmo reci neku vrstu monopola!!

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kak nekom poslat inspekciju??
« Odgovori #4 : 30 Srpanj, 2012, 17:47:38 »
nije to ona odredila nego glupi sefovi, koji su skrti imat 2 frizdera i placati struju pa kazu nedaj i stavi u jedan pogotovo po selima di je svaki ducan 5km, tako da ima ajmo reci neku vrstu monopola!!
a čekaj kad se skupi hrpa pijanaca pred dučanom i pokupuju njih 20 20 piva kaje ona sad tu više zaradila nego da je meni prodala 20 u komadu...šta nju briga šta meni treba, imam radnike doma.. a ovi dežurni alkiči nek si kupuju toplu pivu.. i onak su na samrti svejedno im je jel hladna il topla..

Offline andrej.samoborec

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 81
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: KC
  • Moj Skuter: Sachs eagle 125ccm
  • Moja Kaciga: moja glava
  • MojSetup: 170 ccm kita
  • MojSpuh: serijala
Odg: kak nekom poslat inspekciju??
« Odgovori #5 : 30 Srpanj, 2012, 19:13:43 »
Skupi ekipu i gas pred ducan,a za ovu osovinu pogledaj na njuskalu od tamica ,samo vuca ti treba za to.... i gassss  tako je meni tast slozio

meni bi trebala rebrasta ploca  rebrasta.....al moram u CK jer u KC cezar samo otkupljuje...bas sutra idem bakrenu spricu prodati :D

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kak nekom poslat inspekciju??
« Odgovori #6 : 30 Srpanj, 2012, 19:33:22 »
sjedi pred dućan i pij pivu s ekipom (mrzlu uvijek naravno ;D )
inače je otpadno željezo 1.5kn/kg.

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kak nekom poslat inspekciju??
« Odgovori #7 : 30 Srpanj, 2012, 20:43:22 »
cem opce sluzi inspekcija..e da i znam jedan restoran gdje uvjek dobim puknutu casu ili tanjur il okrhnuto..kaj nebi trebali dobit kaznu za to ak im se pozove inspekcija. i osoblje je tamo bahato i nekulturno... kaj se nemre nikak stat na kraj svim ovim glupostima???

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: kak nekom poslat inspekciju??
« Odgovori #8 : 30 Srpanj, 2012, 21:03:42 »
što se tiče trgovine i pive, ako su vlasnici privatnici mogu kako im je volja, kod mene je situacija da ti za pivu iz frižidera zaračuna 0,50-1,50kn više od onog koje je "vani"(sve ovisi od proizvođača i onoga koje više ide)

što se tiče felge i otkupa/prodaje željeza/aluminija i ostalih kovina, isti k kao i kod otkupa zlata recimo ja dođem kod tebe i prodam ti prsten za koji sam dao 1500kn a ti mi za njega daješ 300kn ak si dobre volje i onda se ja bunim kako zašto i zbog čega je tako mala cijena kad reklamiraš 250kn po gramu i onda me ladno odhebeš sa time da zlato nije te cijene zbog kvalitete i nakon 2 dana naiđem u prolazu i vidim svoj prsten u izlogu po cijeni od 2000kn

logika prema tome govori da dok ti nekom mećeš tebi ga je neko već metnio..........

cem opce sluzi inspekcija..e da i znam jedan restoran gdje uvjek dobim puknutu casu ili tanjur il okrhnuto..kaj nebi trebali dobit kaznu za to ak im se pozove inspekcija. i osoblje je tamo bahato i nekulturno... kaj se nemre nikak stat na kraj svim ovim glupostima???

inspekcija se ne zove zbog puknute čaše ili tanjura jer je 80% slučajeva slučajnost da ti se izda u takvom stanju, a ako se ponovi više puta promjeni birc ili restoran jer ili si se ti zamjerio sa nekim ili se taj neko zamjerio sa tobom a ako nije ni to jbote u kakvu prčiju ti to zalaziš....
bahatost i nekultura - standard hrvatske ili je neko ustao na lijevu nogu (konobar ili onaj koji se poslužuje)

odi na mjesec dva radit na more (a ni nemoraš jer i na kopnu je tako) i vidit ćeš zbog kakvih stvari se zovu inspekcije, a to nisu čaše i tanjuri i nadrkanost djelatnika.....

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: kak nekom poslat inspekciju??
« Odgovori #9 : 30 Srpanj, 2012, 21:15:14 »
daj bokte,odnesem na otpad 8 kil aluminija i to je bilo u tri kartonske kutije sve sortirano...lik vagne skup sa kutijama i istrese u kontenjer i uzme prazne kutije,baci na vagu,i vaga pokaže 1,5 kilu...a zgodil se ko kreten...i možes ga jebat
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline andrej.samoborec

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 81
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: KC
  • Moj Skuter: Sachs eagle 125ccm
  • Moja Kaciga: moja glava
  • MojSetup: 170 ccm kita
  • MojSpuh: serijala
Odg: kak nekom poslat inspekciju??
« Odgovori #10 : 30 Srpanj, 2012, 21:19:05 »
aaaaaaaa ja sam gulil nekaj bakra,imao sam debele zice od aluminija ,a imam doma onog bakrenog spreja,malo sam ih posprical i eto ti na para :D :D

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kak nekom poslat inspekciju??
« Odgovori #11 : 30 Srpanj, 2012, 21:36:55 »
ma nisam se ja nikomu zamjerio u onom bircu i nije slucajnost da uvjek dobim nekaj razbito jer im je sve u banani, a tam idem jer rade dobre pizze.nista drugo..

Offline smart bbb

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 691
  • Spol: Muški
  • big bore burnout
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: aprilia sr 150
  • Moja Kaciga: nolan n62
  • MojSetup: polini speed control
  • MojSpuh: BB serijala
Odg: kak nekom poslat inspekciju??
« Odgovori #12 : 30 Srpanj, 2012, 22:12:52 »
odi u uniotpad prodavat željezo i ostalo ,sava je za qurac ,ja ne vjerujem njihovoj vagi

Offline huskybucka

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 174
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Žnj
  • MojSpuh: LeoVince
Odg: kak nekom poslat inspekciju??
« Odgovori #13 : 31 Srpanj, 2012, 14:31:17 »
Andrej samoborec,

Jesi prodo spricu?
Mozda bi se mogli dogovorit :-)
« Zadnja izmjena: 31 Srpanj, 2012, 14:38:35 huskybucka »

Offline Josip-zg

  • Tržnica : (+12)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 305
  • Spol: Muški
  • ...Jak si ko Bik,mogel bi jebat kravu..:D :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Baotian 9 :D
Odg: kak nekom poslat inspekciju??
« Odgovori #14 : 31 Srpanj, 2012, 15:04:36 »
bio sam pristan za ovo u sava prometu i jesu lopovi,al tu inspekcija nemoze nista jel je takva drzava,da se tu nekaj poduzme to bi trajalo godinama,a i kaj da dode inspekcija oni ti kazu svoju cijenu oces neces nemoraju ti oni to prodat,probaju ide ide,ak nejde jebiga buju drobili   :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:

a ovo drugo takva ti je politika ducana,ja imam u kvartu pekaru di recimo imas festu i oces uzet 4-5 kruha vlasnica(koja radi) odma prigovara KAJ TI NISI NJOJ NAJAVIO dan prije da ti treba da ona vise napravi,da nebi slucajno koji kruh bacila,isto tako kad sam jos u skolu iso izleti i to kad mi trebalo 3-4 peciva za sendvic, opet ista prica,  "pa vi ste mogli rec da vama vise treba,a ne ovako pokupujete m isva peciva"
po toj prici ispada da pekara lose posluje ma k**ra*,ovo sam ti samo htio dati primjer   politiku pekare i  ĐIBERSTVA :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
« Zadnja izmjena: 31 Srpanj, 2012, 15:10:11 Josip-zg »
:hbusa: :biker2: :mofa: :biker: :skuter:


...Na semaforu vuna, novi Pežo skuter dosta joj je pomogao dijetalni puter,moćno se naguzila, pa joj viri tanga.....

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kak nekom poslat inspekciju??
« Odgovori #15 : 31 Srpanj, 2012, 15:41:29 »
ma dubrad na sve strane... zato sam dns maznuo u sava prometu kompletnu glavu sa ventilima od baotiana. i jos jedan komad sjajnog inox lima... jednostavno sam se isetao van.sjeo u auto i otiso...sutra cu otic po jos inox lima i opet cu ga maznut. ta gamad ne zasluzuje da im platim.. a da to stavlja na vagu to nema ni pol kile a posto oni za nes od 20dkg naplate kilu. nema smisla da opce to placam lopovima.. i ubuduce cu se samo isetat odande...jer su gamad.na taj nacin necu poslovat..

Offline smart bbb

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 691
  • Spol: Muški
  • big bore burnout
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: aprilia sr 150
  • Moja Kaciga: nolan n62
  • MojSetup: polini speed control
  • MojSpuh: BB serijala
Odg: kak nekom poslat inspekciju??
« Odgovori #16 : 31 Srpanj, 2012, 20:27:50 »
sava promet je državna firma u privatnom vlasništvu

Offline andrej.samoborec

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 81
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: KC
  • Moj Skuter: Sachs eagle 125ccm
  • Moja Kaciga: moja glava
  • MojSetup: 170 ccm kita
  • MojSpuh: serijala
Odg: kak nekom poslat inspekciju??
« Odgovori #17 : 01 Kolovoz, 2012, 21:47:59 »
Andrej samoborec,

Jesi prodo spricu?
Mozda bi se mogli dogovorit :-)

nisam   stigao  :D,ajd posalji u box pa se dog