Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Tgb r50x- prespor i strgano sjedalo?  (Posjeta: 489 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tam

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Tgb r50x f1 mcgregor
Tgb r50x- prespor i strgano sjedalo?
« : 11 Rujan, 2012, 18:43:16 »
Pozdrav , imam poprilično novpg tgb r50x sa 1500 km , dobila sam ga pod račun kad sam prodala auto, na njrmu je skinuta neka blokada ali neznam koja, naime ispod nogara ima sklopku koja se prebaci prije tehničkog da skuter ide 49 na sat a kad vratim sklopku, maximalnu brzinu koju postiže je mizernih 64 km/h ( 70 ako ide nizbrdo )

Meni je to užasno presporo i zanima me kome se obratiti i šta napraviti da skuter ide brže?

Nedavno mi se jednom pojavio i problem, naime kad su na njemu bile dvije osobe i vukao je uzbrdo, počeo se gušiti i gasiti? Do sad se dogodilo samo 2 puta ali bi bilo pametno provjeriti o čemu se radi?

I zadnji problem, sjedalo je realno napravljeno za 1 osobu, iza toga stoji plastični pOkrov koji je naravno puknuo ispod tereta mog povećeg brata -.-

Gdje nabaviti taj dio za sjedalo ili eventualno neko drugo sjedalo pripasati na njega?
Gdje ga odvesti da poskidaju sve moguće blokade i ubrzaju ga maximalno?
I gdje provjeriti za ono gušenje uz brdo?

Friška sam sa skuterima, do sad sam samo visila po auto forumima tak da je hrpa savjeta vrlo dobrodošla!!!  :hello:

Offline Domba

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1057
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • DZphotography
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Kivi i Dragster
  • Moja Kaciga: Caberg V2 407 V
  • MojSetup: U kutijama
  • MojSpuh: sta 1, imam 3
Odg: Tgb r50x- prespor i strgano sjedalo?
« Odgovori #1 : 11 Rujan, 2012, 19:08:49 »
Nemam pojma odakle si, ali ako si iz Os ili BM i okolice vozi to ko Walkaya. On je diplomirao, ali nema diplomu za TGB.