Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Preradjivanje pomicne polutke-minarelli  (Posjeta: 19407 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pericadex

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 33
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha BW's Next Generation
  • Moja Kaciga: Cross
Odg: Preradjivanje pomicne polutke-minarelli
« Odgovori #80 : 24 Srpanj, 2012, 19:33:28 »
Evo znam da je tema zastarila, ali posto se takodje radi o brusenju polutke. Na minarelli masini na zadnjim polutkama blizu centra se na pomicnoj nalazi nekakvo ispupcenje u krug, dok se na nepomicnom dijelu nalazi udubljenje. Ispupcenje mi ogranicava kais da udje jos dublje prema centru, pa me zanima da li smijem to obrusiti?

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Preradjivanje pomicne polutke-minarelli
« Odgovori #81 : 24 Srpanj, 2012, 19:51:03 »
Evo znam da je tema zastarila, ali posto se takodje radi o brusenju polutke. Na minarelli masini na zadnjim polutkama blizu centra se na pomicnoj nalazi nekakvo ispupcenje u krug, dok se na nepomicnom dijelu nalazi udubljenje. Ispupcenje mi ogranicava kais da udje jos dublje prema centru, pa me zanima da li smijem to obrusiti?

neomogucava ti to ispupcenje nego kratki kanali na pomicnoj polutci...imas u animatrixovoj temi u garazi ili projektima o luni vision slika i svega sta je on radio i sta je stim dobio...
to ispupcenje nesmeta, ono je zpravo var i ako ga obrusis rastavio si pomicnu polutku bezveze...

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Preradjivanje pomicne polutke-minarelli
« Odgovori #82 : 24 Srpanj, 2012, 21:53:00 »
uzmi si baotianove polutke.kupi org linearnu i ona ti nema taj var i mos kemijat sta os,a pase ti na minarelli.i sta je jos bolje baotianova se vise moze rasirit od mina polutke.

Offline pericadex

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 33
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha BW's Next Generation
  • Moja Kaciga: Cross
Odg: Preradjivanje pomicne polutke-minarelli
« Odgovori #83 : 24 Srpanj, 2012, 23:51:49 »
Evo znam da je tema zastarila, ali posto se takodje radi o brusenju polutke. Na minarelli masini na zadnjim polutkama blizu centra se na pomicnoj nalazi nekakvo ispupcenje u krug, dok se na nepomicnom dijelu nalazi udubljenje. Ispupcenje mi ogranicava kais da udje jos dublje prema centru, pa me zanima da li smijem to obrusiti?

neomogucava ti to ispupcenje nego kratki kanali na pomicnoj polutci...imas u animatrixovoj temi u garazi ili projektima o luni vision slika i svega sta je on radio i sta je stim dobio...
to ispupcenje nesmeta, ono je zpravo var i ako ga obrusis rastavio si pomicnu polutku bezveze...
Druze, ja sam to vec sve sredio, posto se pomalo i razumijem u to, a posjedujem i odgovarajuce masine, prednje polutke sam sredio promjenom konusa, i na taj nacin sam dobio i start i krajnju. Sada sam dosao do tog problema jer mi kais udara u to i ne moze dalje. Primjetio sam da mi je vec poceo da ga dere sa unutrasnje strane zato sto ga vuce na to.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Preradjivanje pomicne polutke-minarelli
« Odgovori #84 : 25 Srpanj, 2012, 09:17:02 »
Druze, ja sam to vec sve sredio, posto se pomalo i razumijem u to, a posjedujem i odgovarajuce masine, prednje polutke sam sredio promjenom konusa, i na taj nacin sam dobio i start i krajnju. Sada sam dosao do tog problema jer mi kais udara u to i ne moze dalje. Primjetio sam da mi je vec poceo da ga dere sa unutrasnje strane zato sto ga vuce na to.

u tom slucaju pokusaj prvo zavariti kalotu s druge strane pa onda obrusi oiriginalni var... il najjednostavnije nabavi polutke od drugog skutera, po mogucnosti s linearnim kanalima da se rjesis rupe ili prevrtavanja u ubrzanju...

a sto se tice promjene konusa, nadam se da nisi pretjerao jer kut remena je 30°...preostar konus i nov remen ce ti se izvrćat naopako...dok se ne potrosi malo naravno...