Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problemi poslije montiranja novih guma  (Posjeta: 385 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Swimmer1

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 268
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 3 RS
  • Moja Kaciga: HJC CL-ST II
  • MojSetup: 1998ccm
  • MojSpuh: LeoVince TT
Problemi poslije montiranja novih guma
« : 07 Srpanj, 2012, 08:52:26 »
Jutros ustanem rano da odem na đir dok nema guzve i 30+ temperatura da isprobam gume... Upalim i razradim motor krenem i pri prvom pustanju gasa kad su se obrtaji spustili na  5t cujem neko struganje (metal o metal), probam ponovo spustim sa 8t na 5t obrtaja opet se cuje, dignem ga na noge, uradim isto opet se cuje tupo struganje (nije to neki dug zvuk, traje moza 1s), ne cujem ga kada dodajem gas nego iskljucivo kod pustanja gasa, s obzirom da su gume juce postavljene i da mi poslije toga prednja kocnica nije radila kako treba(i sad ima dublji hod nego prije za oko 1cm), odustanem od đira iz bezbjednosnih razloga.
Interesuje me vase misljenje o svemu ovome, da se zalim onom ko mi je postavljao gume, peugeot dileru ili da vozim?? :help: :crybaby2:
1. Nisi brzi od zivota.
2. Bolje je igubiti tren u zivotu, nego zivot u trenu.
3. Pazi se zene u autu
4. Don't drink and drive just smoke and fly

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
Odg: Problemi poslije montiranja novih guma
« Odgovori #1 : 07 Srpanj, 2012, 09:03:24 »
Jutros ustanem rano da odem na đir dok nema guzve i 30+ temperatura da isprobam gume... Upalim i razradim motor krenem i pri prvom pustanju gasa kad su se obrtaji spustili na  5t cujem neko struganje (metal o metal), probam ponovo spustim sa 8t na 5t obrtaja opet se cuje, dignem ga na noge, uradim isto opet se cuje tupo struganje (nije to neki dug zvuk, traje moza 1s), ne cujem ga kada dodajem gas nego iskljucivo kod pustanja gasa, s obzirom da su gume juce postavljene i da mi poslije toga prednja kocnica nije radila kako treba(i sad ima dublji hod nego prije za oko 1cm), odustanem od đira iz bezbjednosnih razloga.
Interesuje me vase misljenje o svemu ovome, da se zalim onom ko mi je postavljao gume, peugeot dileru ili da vozim?? :help: :crybaby2:
mozda su mu pakne ispale pa je jednu krivo stavio ili nema pakni haha

Offline Swimmer1

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 268
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 3 RS
  • Moja Kaciga: HJC CL-ST II
  • MojSetup: 1998ccm
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: Problemi poslije montiranja novih guma
« Odgovori #2 : 07 Srpanj, 2012, 09:23:44 »
mozda su mu pakne ispale pa je jednu krivo stavio ili nema pakni haha
nije ni skidao pakne, ali imeni se cini da pakna udara o neki klip, ali zasto udara samo pri određenoj brzini okretanja? kada je gas do kraja nista se ne cuje, okrecem rukom nista se ne cuje... Morao je skinuti blatobran sa spuha dva, tri sarafa da ga malo pomjeri da izvuce wheel.
1. Nisi brzi od zivota.
2. Bolje je igubiti tren u zivotu, nego zivot u trenu.
3. Pazi se zene u autu
4. Don't drink and drive just smoke and fly