Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aprilia sr nece da upali  (Posjeta: 451 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Minjaa

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: yamaha aerox
  • Moja Kaciga: AGV
aprilia sr nece da upali
« : 30 Lipanj, 2012, 23:27:12 »
Pozdrav svima

Ovako mijenjao sam sam radilicu i lezajeve sve sam sklopio i motor je iz drugog puta upalio.medjutim krenuo sam se provozati i ostao sam bez goriva :D ali nakon sto sam ulio gorivo motor nece da upali mislio sam da je do karba stavio sam drugi ali isto..ali koliko sam primjetio uzeo sam novu svecicu i stavio zakurblao 5-6 puta i opet je skinuo na njoj nema nista potpuno je suha...sta bi moglo biti uzrok da do svecice ne dolazi gorivo ama bas nikako..

Hvala unaprijed..

Offline sikirica

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 536
  • Spol: Muški
  • what?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novalja
  • Moj Skuter: Aprilia SR 150
  • Moja Kaciga: Airoh Joker
  • MojSetup: serijska zrakača
Odg: aprilia sr nece da upali
« Odgovori #1 : 30 Lipanj, 2012, 23:43:27 »
Pozdrav svima

Ovako mijenjao sam sam radilicu i lezajeve sve sam sklopio i motor je iz drugog puta upalio.medjutim krenuo sam se provozati i ostao sam bez goriva :D ali nakon sto sam ulio gorivo motor nece da upali mislio sam da je do karba stavio sam drugi ali isto..ali koliko sam primjetio uzeo sam novu svecicu i stavio zakurblao 5-6 puta i opet je skinuo na njoj nema nista potpuno je suha...sta bi moglo biti uzrok da do svecice ne dolazi gorivo ama bas nikako..

Hvala unaprijed..


dizne, pumpa goriva ? dovod  goriva ? plovak?

kod mene je bio problem plovak, isto nije htjela da upali, otvorio airbox pa vidi ako ti prelijeva gorivom pa se mozda presaugalo