Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: LJUDI TREBAM HITNO POMOC  (Posjeta: 841 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gogi020

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
LJUDI TREBAM HITNO POMOC
« : 10 Svibanj, 2008, 00:56:33 »
Evo ovako Imam Gileru runner 50 sp 3 godine je stara napravio sam 13000km dosad.. Isad imam problem..Prilikom paljenja pocelo je unutra mljet i lupat..  Bili su otisli lageri na radilici i one kosuljice su otisle kroz kanal i dosle do klipa i klip je udara unutra.. Tako da su klip karike bili otisli.. Kupio sam novi klip i karike semeringe.. I nadao se da sam rijesio problem.. Upalili smo motor radio je ko vurica pustio sam ga da radi malo poslije sam se otisao provozat vozio sam se polako jer se mora razradit to i sjest sve na svoje mjesto.. I motor je nakon tocno 8 km poceo usporavat brmrm i ugasio se mogao sam ga upalit ali se isti zvuk cuo lupanje i ko da melje nesto unutra... Otvorili smo opet masinu pogledali lagere na radilici provjerili dali radilica ima lufta da je sve uredu s klipom i karikama to je sve bilo uredu.. Rekli su mi da promjenim uljunu pumpu da kao moze bit da je riknula pa da nema dovoljno podmazivanja i da zato melje i lupa.. Naravno kupio sam i uljnu pumpu namontirali smo je gore sve spojili upalili ga i opet u motoru nesto lupa... Molio bih da ako postoji netko na ovome forumu da se dobro kuzi u motore da mi  pomogne mozete se javiti na mail gogi019@gmail.com Lijep vam pozdrav zelim i unaprijed vam Hvala

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: LJUDI TREBAM HITNO POMOC
« Odgovori #1 : 10 Svibanj, 2008, 02:05:45 »
1. http://www.mojskuter.com/forum/index.php?board=3.0
2. temu ovdje napisi http://www.mojskuter.com/forum/index.php?board=4.0 , a ne u faq di su manuali i prirucnici

3. sve i svasta si promjenio i opet lupa  :icon_scratch:

kako lupa s cim bi zvuk usporedio?

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: LJUDI TREBAM HITNO POMOC
« Odgovori #2 : 10 Svibanj, 2008, 11:45:54 »
nevidim dal ste promijenili lagere na radilici?
logično je da da, ali nigdje ne piše, samo piše da ste zamijenili semeringe i klip..
ako je dio rešetke ležaja završio pod klipom, sigurno je i cilindar dobio riseve..
znači morali bi ić novi ležaji, semerinzi, klip 1. ili 2. specijala + brušenje cilindra ..
pregledaj sajlu pumpice ulja jer ak je ona pukla nema dovoljno podmazivanja i đabe ti mjenjaš klipove..
« Zadnja izmjena: 10 Svibanj, 2008, 11:47:30 ivanm »