Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia SR 125/172-klipnjača  (Posjeta: 398 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline konig

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 371
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Aprilia SR 172
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSpuh: od SP-a
Aprilia SR 125/172-klipnjača
« : 08 Lipanj, 2012, 00:59:51 »
Evo ovako,dakle,radi se o navedenom skuteru,stavljen novi kit malossi 172 aluminij AC,promjenjeni ležajevi i semerinzi radilice,sve očišćen i ispuhano sa kompresorom....ugl,kad se motor upalio prvi put,radio nekih pola sata,kad mu se dalo gasa čuli se neki zvukovi kao da negdje nešto zvoni/klepeče.Stavio drugi auspuh(sp),isto se čuje,probao bez variomata upalit,isto,bez ventilatora,isto....na kraju kad sam skinuo mašinu,vidim da klipnjača ima dobar luft(a nije ga imala kada se stavljao novi cilindar).Sa starim kitom se nešto počelo čuti,mislio sam ležajevi radilice,kad ih se skinuli zujali su.Na kraju se ipak ispostavilo da je klipnjača bila problem,pa je valjda sada kada je stavljen novi kit otišla totalno u klinac zbog veće kompresije i tih stvari  :dontknow: .E sada,mene zanima kako znati je li baš klipnjača u klincu ili onaj ležaj ili šta je već koji je povezuje sa radilicom?I još nešto,pronašao sam neke komadiće aluminija u mašini,odakle to?ili jer je novi kit pa dok se ne razradi bude tako?
Ne vozi brže nego što tvoji anđeli čuvari mogu letjeti !

Offline konig

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 371
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Aprilia SR 172
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSpuh: od SP-a
Odg: Aprilia SR 125/172-klipnjača
« Odgovori #1 : 08 Lipanj, 2012, 10:21:04 »
nitko??
Ne vozi brže nego što tvoji anđeli čuvari mogu letjeti !