Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje ili anketa bolje receno  (Posjeta: 964 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Nikola46

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 331
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: LS2
Pitanje ili anketa bolje receno
« : 23 Svibanj, 2012, 22:40:37 »
Koliko cesto policija pri redovnoj kontroli salje skuter na izvanredan tehnicki!?

Znimaju me vasa iskustva, jer danas me zaustavila policija, a imao sam probe i poslje pregleda papira prvo pitanje im je bilo dali sam pao na tehnickom posto mi je danas bio zadnji dan vazenja proba!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pitanje ili anketa bolje receno
« Odgovori #1 : 23 Svibanj, 2012, 22:50:16 »
Kako gdje. U Osijeku cesto, barem sam takav dojam stekao. U ZG ne ako skuter barem izgleda uredno.
Al kad su akcije mjerenja, onda mjere sve (zapravo, do sad su mjerili samo one koji imaju obrtaljku)

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Pitanje ili anketa bolje receno
« Odgovori #2 : 23 Svibanj, 2012, 22:54:23 »

Al kad su akcije mjerenja, onda mjere sve (zapravo, do sad su mjerili samo one koji imaju obrtaljku)
misliš na buku?
Kako gdje. U Osijeku cesto, barem sam takav dojam stekao. U ZG ne ako skuter barem izgleda uredno.
Al kad su akcije mjerenja, onda mjere sve (zapravo, do sad su mjerili samo one koji imaju obrtaljku)
a gledaj,ja vozim skuter već 3 i kusur godina i nisam doživjel da su me poslali na tehnički,niti znam ikoga iz mojeg grada da su poslali...tak da vjerojatno zavisi od grada do grada,jer njim se u manjim gradovima neda zajebavat valjda... :dontknow:
oni dok imaju akciju jedan tjedan u godini onda šalju i baotiane i aprilije i sve na izvanredne jer moraju,al dok nije akcija sumnjam da njim se da zajebavat s tim
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Online Nikola46

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 331
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: LS2
Odg: Pitanje ili anketa bolje receno
« Odgovori #3 : 23 Svibanj, 2012, 23:01:39 »
Ja zivim blizu osijeka,pa se kod nas cesto zalete osjecki policajci na motorima i cijeli dan samo zaustavljaju(motor, skuter auto-samo pisu kazne). Meni je frka jer sam dans jedva uspio zablokirat skut na 50(stari variomat+prsten, na org. auspuh sam stavio limic sa rupom 6mm) motor je jedva dizao okretaje al nakon 20km/h okretaji skoce i poleti do tih 50 na sat u "sekundi"

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje ili anketa bolje receno
« Odgovori #4 : 24 Svibanj, 2012, 09:04:38 »
Prepiši ga na A kategoriju te spavaj i vozi u miru.

Online Nikola46

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 331
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: LS2
Odg: Pitanje ili anketa bolje receno
« Odgovori #5 : 24 Svibanj, 2012, 09:45:23 »
O tome sam vec razmisljo. Jel neko to radio i koliko otprilike to kosta? Koliko sam ja proucavo speedfight-u za homologaciju fali jedino zadnje svijetlo za tablicu(posto je identican sa speedfightom 100ccm)

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Pitanje ili anketa bolje receno
« Odgovori #6 : 24 Svibanj, 2012, 10:09:44 »
O tome sam vec razmisljo. Jel neko to radio i koliko otprilike to kosta? Koliko sam ja proucavo speedfight-u za homologaciju fali jedino zadnje svijetlo za tablicu(posto je identican sa speedfightom 100ccm)

Jel treba ići na A-test kad se prelazi u drugu kategoriju? Jer ako treba to ti je u startu 1000 kuna, + knjižice + nova registarska pločica... + novo osiguranje (doduše možeš prenijeti bonus sa stare police ako ga imaš)
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pitanje ili anketa bolje receno
« Odgovori #7 : 24 Svibanj, 2012, 12:47:24 »
O tome sam vec razmisljo. Jel neko to radio i koliko otprilike to kosta? Koliko sam ja proucavo speedfight-u za homologaciju fali jedino zadnje svijetlo za tablicu(posto je identican sa speedfightom 100ccm)

Nazoveš ili još bolje skokneš do stanice za tehnički i ispitaš što sve i kako. Ako je to stanica na koju ideš na tehnički, radije nazovi  ;D