Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: zuji kod getribe tesko ubrzava  (Posjeta: 1437 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
zuji kod getribe tesko ubrzava
« : 30 Svibanj, 2012, 22:27:06 »
znaco piaggio 50 jako tesko krece, i kad krene pocne se cut zujanje kao da imam twinturbo ispod dekla. Novo ulje u getribi (inina zelena boca, za automatske prijenosnike i hidr servo) jel dobro? Dali treba osovinu na koju ide polutka nazad nanobo namazat mascu kod vracanja? Iskreno nisam ni gledo dal je suh iglicasti. Cim uhvatim vremena skinut cu pa podmazat al ima li ko kakav prijedlog na sto sam trebao obratit paznhu kod sastavljanja getribe.

I k tome sekundar mi je tesko usao u poklopac :dontknow: al se okreco kasnije
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: zuji kod getribe tesko ubrzava
« Odgovori #1 : 30 Svibanj, 2012, 22:30:16 »
Dali treba osovinu na koju ide polutka nazad nanobo namazat mascu kod vracanja? Iskreno nisam ni gledo dal je suh iglicasti.

U principu - ne treba. U voznji su ionako polutke spojene sa primarom i lager miruje. Samo na leru se polutke vrte, a primar stoji.
ali ne skodi ako malo stavis tovatne masti na iglicasti prstom. Ali stvarno malo - samo da ga malo zamastis

Offline jura_sr

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 296
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 cm3 (M
  • Moja Kaciga: HJC
  • MojSetup: Polini Sport 75 cm3,Polini Speedcontrol(5.1g)
  • MojSpuh: Arrow Extreme
Odg: zuji kod getribe tesko ubrzava
« Odgovori #2 : 30 Svibanj, 2012, 22:37:09 »
lezajevi? i nemoj si slucajno polutke namastit :D
Izgubila sam samopouzdanje u druge osobe, ROFLLL

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: zuji kod getribe tesko ubrzava
« Odgovori #3 : 30 Svibanj, 2012, 22:58:37 »
ok, a ovo za sekundar? Po nekoj logici trebao bi lagano uc s obzirom da se okrece u poklopcu bez nekih lezajeva. A meni nije bez cekica usao. Ono lagano tuckanje. Cini mi se da je krivac poklopac getribe.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: zuji kod getribe tesko ubrzava
« Odgovori #4 : 31 Svibanj, 2012, 09:07:13 »
U principu - ne treba. U voznji su ionako polutke spojene sa primarom i lager miruje. Samo na leru se polutke vrte, a primar stoji.
ali ne skodi ako malo stavis tovatne masti na iglicasti prstom. Ali stvarno malo - samo da ga malo zamastis

J#bem te snalažljivog, imal sam jedan slučaj kad me frajer pital zašto mi nešto zviždi dok stoji na mjestu i dok ne krene a nisam skužil...  :uff:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: