Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rucni cok!  (Posjeta: 3583 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Rucni cok!
« : 21 Svibanj, 2012, 17:40:39 »
Ljudi zanima me dal se moze nekako na ovaj gurtner od peugeota nabacit rucni cok umjesto ovog elektricnog jer je rikno!Znaci nebi nista da turpijam ni nista nego dal se moze uzet i samo nabacit na njega?Posto mi je samo to ostalo da zamjenim posto je ocigledno riknuo jer kad je hladno kad upalim moram prstom zacepit dovog vazduha i onda radi dobro, sve dok se ne ugrije tako moram raditi prstom!I pitanje na koje jos nisam dobio odg za diznu posto sad imam diznu 50 koja mi treba jer imam zx-a kupio novog prije par mjeseci al trebo bi vecu diznu!I ler gas mi zavrnut do kraja ali motor odradi 10-ak sec i gasi se nebitno koliko je zavrnut cok! :help:

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17035
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Rucni cok!
« Odgovori #1 : 21 Svibanj, 2012, 17:42:59 »
kupi klap cok za dell 17 i uvali ga i radi

Offline luka.ck

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • Pare nisu problem - para nema!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ČK
  • Moj Skuter: SF2 LC, Nexus 300
  • Moja Kaciga: Nolan N87
Odg: Rucni cok!
« Odgovori #2 : 21 Svibanj, 2012, 17:47:13 »

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Rucni cok!
« Odgovori #3 : 21 Svibanj, 2012, 17:51:06 »
Ljudi zanima me dal se moze nekako na ovaj gurtner od peugeota nabacit rucni cok umjesto ovog elektricnog jer je rikno!Znaci nebi nista da turpijam ni nista nego dal se moze uzet i samo nabacit na njega?Posto mi je samo to ostalo da zamjenim posto je ocigledno riknuo jer kad je hladno kad upalim moram prstom zacepit dovog vazduha i onda radi dobro, sve dok se ne ugrije tako moram raditi prstom!I pitanje na koje jos nisam dobio odg za diznu posto sad imam diznu 50 koja mi treba jer imam zx-a kupio novog prije par mjeseci al trebo bi vecu diznu!I ler gas mi zavrnut do kraja ali motor odradi 10-ak sec i gasi se nebitno koliko je zavrnut cok! :help:

Imas novi el cok za 150kn na webshopu motormanie.
A,dizna sa zx-om treba 60-64 i nastelat karburator.
Provjeri semeringe..

Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Odg: Rucni cok!
« Odgovori #4 : 21 Svibanj, 2012, 17:54:14 »
Ok a sa diznom sad 60 tu je razlike izmedju 50-60 koliko skace potrosnja sad sa dizne 50 na diznu 60 npr!A za chok cu vidjeti mozda uzmem i taj rucni chok a mozda i ovaj el novi!Vidjecu a semeringe cu provjerit cim donesem pneumatski pistolj a to je ovih dana!

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Rucni cok!
« Odgovori #5 : 21 Svibanj, 2012, 18:08:58 »
Ok a sa diznom sad 60 tu je razlike izmedju 50-60 koliko skace potrosnja sad sa dizne 50 na diznu 60 npr!A za chok cu vidjeti mozda uzmem i taj rucni chok a mozda i ovaj el novi!Vidjecu a semeringe cu provjerit cim donesem pneumatski pistolj a to je ovih dana!

Ja imam diznu 64,serijski airbox sa tunelom,filter polini,igla skroz dole i trosi 4 litre na 100km prosjecne voznje.
4.5 litre gas cijelo vrijeme - magistrala. A sad se vozim okolnim putevima i stedim gas pa ocekujem 3.5l  :icon_thumright: Trenutno po kazaljki i predjenim km ocekujem da cu sa ovim tankom proc 200km. Zivi bili pa vidjeli samo da prestane padat kisa :) 


Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Odg: Rucni cok!
« Odgovori #6 : 21 Svibanj, 2012, 18:30:39 »
Ok vidjecu sad da narucim diznu 64 i ustemat to a u medjuvremenu cu te kontaktirat preko pp ako sta budem trebao ;)!A na koji si polini filter mislio samo spuzvicu ili neku gljivu ne kontam bas ;)!I da da pitam dal cu ista glasniji zvuk dobit sa vecom diznom i bolji odaziv na gas?

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Rucni cok!
« Odgovori #7 : 21 Svibanj, 2012, 18:46:53 »
Ok vidjecu sad da narucim diznu 64 i ustemat to a u medjuvremenu cu te kontaktirat preko pp ako sta budem trebao ;)!A na koji si polini filter mislio samo spuzvicu ili neku gljivu ne kontam bas ;)!I da da pitam dal cu ista glasniji zvuk dobit sa vecom diznom i bolji odaziv na gas?


Polini spuzvicu u original airboxu imam. Bolja je red sponge ali eto ja sam htio polini.
Bolji odaziv na gas ces dobit ako ga dobro nastimas na svim otvorima gasa.
Ma mozes ga ti nastimat i sa diznom 54 kao Bero. Ako imas serijski filter,airbox i tunel mozes i sa diznom 60  :icon_thumright:

A,sad velicina dizne bas i nema veze sa zvukom ako skuter ne trokira naravno  :dontknow:


Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Odg: Rucni cok!
« Odgovori #8 : 22 Svibanj, 2012, 00:33:32 »
Aha ok jarane puno si mi pomogao sad samo treba da se bacim u potragu za diznom i to ustimati sve!Nemam tunel od airboxa ali ako bude neophodno naci ce se ili ako imas viska da mi prodas! ;) pozz