Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: POMOĆ, Brijem da me muljaju!  (Posjeta: 6588 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tezcatlipoca

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ladu?
  • Moj Skuter: Yamaha Neo's
Odg: POMOĆ, Brijem da me muljaju!
« Odgovori #20 : 17 Studeni, 2006, 23:59:09 »
Pa to ce da trosi 9litara ali ce da cupa asfalt!!!

jok, to bu oko 7.5 litara na 100 i jaaako dobro bu išlo. ja bum mu pomogo to složit. ej overload, a misliš fakat da bu tolka diza trebala?
->>>In Flames, Dark Tranquillity, Arch Enemy, Children Of Bodom, Kreator, At The Gates, Soilwork<<<-

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: POMOĆ, Brijem da me muljaju!
« Odgovori #21 : 18 Studeni, 2006, 02:36:48 »
U gigantu su grant najveći lopovi koje je xvijet vidio. meni su sjebali skoro novi skut... izgleda da bolje dijelove mijenjaju lošijima i onda to dilaju a tebi još i masno naplate... dobro provjeri kaj ti vraćaju!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: POMOĆ, Brijem da me muljaju!
« Odgovori #22 : 18 Studeni, 2006, 09:36:46 »
U gigantu su grant najveći lopovi koje je xvijet vidio. meni su sjebali skoro novi skut... izgleda da bolje dijelove mijenjaju lošijima i onda to dilaju a tebi još i masno naplate... dobro provjeri kaj ti vraćaju!
A gdje nisu lopovi :-)
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline OvErLoAd

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • in the fast lane
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • svijetskutera
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: aprilia SR 70 minarelli
Odg: POMOĆ, Brijem da me muljaju!
« Odgovori #23 : 18 Studeni, 2006, 17:35:11 »
Pa to ce da trosi 9litara ali ce da cupa asfalt!!!

jok, to bu oko 7.5 litara na 100 i jaaako dobro bu išlo. ja bum mu pomogo to složit. ej overload, a misliš fakat da bu tolka diza trebala?

Moj troši s airboxom i diznom 88 5-6L na 100. Na koju diznu misliš? Napisao sam od-do jer na svaki motor drukčije ide, makar je sve skoro isto, ali na frgi 19 sa gljivom ide minimum 92, a možda će trebat i veća. Evo npr, jednom frendu s airboxom i diznom 82 radi super i ima dobru smjesu, meni je tek sa 88 bilo ok, a isto minarelli i skroz isti setup. A budući da za gljivu ide oko 10 brojeva veća dizna u odnosu na prerađeni airbox, njemu treba min 92, a često 92 bude taman, imam i za to 2 primjera, jedan fox i ona čuvena area od ivorovog frenda.


Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: POMOĆ, Brijem da me muljaju!
« Odgovori #24 : 24 Studeni, 2006, 08:12:27 »
U gigantu su grant najveći lopovi koje je xvijet vidio. meni su sjebali skoro novi skut... izgleda da bolje dijelove mijenjaju lošijima i onda to dilaju a tebi još i masno naplate... dobro provjeri kaj ti vraćaju!
A gdje nisu lopovi :-)

meni se nakon identičnih iskustava u gigantu lik iz karmata učinio krajnje korektnim... i nakon njegovog servisa prosao sam sa skutom 2K km... motor dela kao urica, pali od prve, juri i tako to...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT