Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: serijsko kvacilo na midrace  (Posjeta: 2980 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: serijsko kvacilo na midrace
« Odgovori #20 : 11 Ožujak, 2012, 17:21:26 »
šta ti pričaš čovjeće...stavio sam to kvačilo zato što i on to hoće...da oče deltu onda bi napiso da oče deltu.možda čovjek neželi dat puno love za neko drugo kvačilo...stvarno si čudan lik...

Ko je spiominjal deltu, ne znaš o ćem pričaš pa nemoj čovjeku sa due+ govorit kaj da stavlja, a pogoto ne kvačila koja nisu za to. Pogledaj malo koji setup ima, razmisli, jel ima love za kvačilo ili nema :1think: ?. "Ne želi" ide odovojeno :icon_thumright: Zto ti velim da ne brkaj djelove bezveze i ne piši kaj ti prvo padne na pamet :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 11 Ožujak, 2012, 17:25:38 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Mikac21

  • Tržnica : (+24)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1730
  • Spol: Muški
  • Na zadnji pa babi u tarabu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Đakovo
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox 70ccm
  • Moja Kaciga: Uvex Ectrolon
  • MojSetup: Stage6 Streetrace i dvoja kolica đubreta
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: serijsko kvacilo na midrace
« Odgovori #21 : 11 Ožujak, 2012, 23:41:11 »
Ko je spiominjal deltu, ne znaš o ćem pričaš pa nemoj čovjeku sa due+ govorit kaj da stavlja, a pogoto ne kvačila koja nisu za to. Pogledaj malo koji setup ima, razmisli, jel ima love za kvačilo ili nema :1think: ?. "Ne želi" ide odovojeno :icon_thumright: Zto ti velim da ne brkaj djelove bezveze i ne piši kaj ti prvo padne na pamet :icon_thumright:
hahaha,pa i ti su mu isto ko i ja kvačilo predložio,a slabo je kako ti kažeš...radio sam na midrejsima više nego što ćeš ti ikada zamisliti,frend mi ima servis i radim snjim već par godina i sastavili smo od batine i nabrijanih midrejsova pa do kawasakia koji su bili u djelovima tak da  :-X
PRODAJA DIJELOVA BB 125ccm AC,Aerox dijelovi,tuning dijelovi,maske....peugeot,aprilia,neos dijelovi...
092-201-7541

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: serijsko kvacilo na midrace
« Odgovori #22 : 11 Ožujak, 2012, 23:48:05 »
hahaha,pa i ti su mu isto ko i ja kvačilo predložio,a slabo je kako ti kažeš...radio sam na midrejsima više nego što ćeš ti ikada zamisliti,frend mi ima servis i radim snjim već par godina i sastavili smo od batine i nabrijanih midrejsova pa do kawasakia koji su bili u djelovima tak da  :-X




tvoja teorija to bas ne potvrđuje....
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: serijsko kvacilo na midrace
« Odgovori #23 : 12 Ožujak, 2012, 00:26:10 »
hahaha,pa i ti su mu isto ko i ja kvačilo predložio,a slabo je kako ti kažeš...radio sam na midrejsima više nego što ćeš ti ikada zamisliti,frend mi ima servis i radim snjim već par godina i sastavili smo od batine i nabrijanih midrejsova pa do kawasakia koji su bili u djelovima tak da  :-X

U redu micek, kako god ti kažeš. Samo ne znam zakaj si onda Yasuni mijenjal za ono čudo i zake si ne znaš poštelati običan Aerox ...al ok pustimo to sad. Ak ti veliš da je to pravo kvačilo onda je...ja odoh ne da mi se raspravljat više. Rekel sam kaj sam imal za reći u vezi kvačila :icon_thumright: Ak se hoćeš svađat imaš PP,MSN,br. mobitela sve...pa se javi, da ne spamamo tu čoveku temu.


P.S.

Ja mu NISAM preporučil, ja sam mu dal link kvačila i zvona kojeg SC ima na stanju, jer onog kojeg on hoće NEMA. Uz objašnjenje kakvo i za kaj će mu biti to kvačilo. Ajde čitaj malo, reko sam ti ne bubaj prvo kaj ti padne na pamet :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 12 Ožujak, 2012, 00:27:42 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Mikac21

  • Tržnica : (+24)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1730
  • Spol: Muški
  • Na zadnji pa babi u tarabu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Đakovo
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox 70ccm
  • Moja Kaciga: Uvex Ectrolon
  • MojSetup: Stage6 Streetrace i dvoja kolica đubreta
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: serijsko kvacilo na midrace
« Odgovori #24 : 12 Ožujak, 2012, 17:56:30 »
E sory...vidim sta pise.kuis buraz mi udje na moj profil i onda sere okolo jer ja radim a nikad se neodjavljujem pa specijalac udje..ovaj zadnji post nisam ja piso...nemoj zamjeriti :notworthy:
PRODAJA DIJELOVA BB 125ccm AC,Aerox dijelovi,tuning dijelovi,maske....peugeot,aprilia,neos dijelovi...
092-201-7541

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: serijsko kvacilo na midrace
« Odgovori #25 : 12 Ožujak, 2012, 18:01:56 »
 :zivili:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Mikac21

  • Tržnica : (+24)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1730
  • Spol: Muški
  • Na zadnji pa babi u tarabu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Đakovo
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox 70ccm
  • Moja Kaciga: Uvex Ectrolon
  • MojSetup: Stage6 Streetrace i dvoja kolica đubreta
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: serijsko kvacilo na midrace
« Odgovori #26 : 12 Ožujak, 2012, 18:17:21 »
:zivili:
sory stvarno..je evo da spamam malo al eto sam da znaš kak je...men nije do svađe sa nikim..a posebno ne sa ljudima koje i nepoznajem..forum je da se skompamo i štali već dalje...
živio :bacva:
PRODAJA DIJELOVA BB 125ccm AC,Aerox dijelovi,tuning dijelovi,maske....peugeot,aprilia,neos dijelovi...
092-201-7541